دادستان اهواز از دستگیری 11 نفر در حادثه ریزش ساختمان متروپل خبر داد

CC BY-SA 4.0 / Tasnim News Agency / (cropped image)دادستان اهواز از دستگیری 11 نفر در حادثه ریزش ساختمان متروپل خبر داد
دادستان اهواز از دستگیری 11 نفر در حادثه ریزش ساختمان متروپل خبر داد - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.05.2022
Telegram
جعفری چگنی: تاکنون 11 نفر را به عنوان مسببین و متخلفین دستگیر کرده‌ایم که با قرار تامین مناسب، تحت بازداشت هستند و تحقیقات در حال انجام است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، صادق جعفری چگنی، دادستان عمومی و انقلاب اهواز گفت: با توجه به تاکید دادستان کل کشور در برخورد با متخلفین پروژه ساختمان، تاکنون 11 نفر را به عنوان مسببین و متخلفین دستگیر کرده‌ایم که با قرار تامین مناسب، تحت بازداشت هستند و تحقیقات در حال انجام است.
وی افزود: بعد از حادثه تلخی که روز گذشته در آبادان به وقوع پیوست، با توجه به تاکید دادستان کل کشور در برخورد با متخلفین پروژه ساختمان، تاکنون 11 نفر را به عنوان مسببین و متخلفین دستگیر کرده‌ایم که با قرار تامین مناسب، تحت بازداشت هستند و تحقیقات در حال انجام است.
صادق جعفری چگنی در خصوص فوت یا بازداشت مالک و سازنده پروژه متروپل ادامه داد: مالک و پیمانکار متروپل یکی از متهمان بود که روز گذشته تحقیقات اولیه در این خصوص انجام شده بود؛ امروز صبح جسد وی از زیر آوار خارج شد و هویت وی نیز کاملا مورد تایید اداره تشخیص هویت نیروی انتظامی قرار گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب اهواز گفت: از مردم خواهش دارم اخبار و اطلاعات را از مراجع رسمی دریافت کنند و به شایعات توجه نکنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала