خبرنگار عراقی: مقابل ایران شعار سیاسی ندهید

© AP Photo / Strخبرنگار عراقی: مقابل ایران شعار سیاسی ندهید
خبرنگار عراقی: مقابل ایران شعار سیاسی ندهید - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.05.2022
Telegram
یک خبرنگار عراقی درخواست کرد تماشاگرانی که برای بازی تیم امید این کشور برابر ایران به ورزشگاه می‌ روند، شعار سیاسی ندهند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، تیم فوتبال امید ایران با هدایت مهدی مهدوی کیا امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم امید عراق می‌رود.
حمزه ضیا یکی از خبرنگاران عراقی در آستانه این مسابقه از هواداران فوتبال این کشور خواست که در دیدار برابر ایران در ورزشگاه، از سر دادن شعارهای سیاسی و غیر ورزشی دوری کنند.
این خبرنگار با انتشار پیامی تاکید کرد که سر دادن شعارهای سیاسی باعث محرومیت عراق از بازی‌ های خانگی توسط فیفا می‌ شود و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم به دنبال یک روزنه و بهانه است.
در سال ۱۳۹۸ بود که تیم فوتبال ذوب آهن ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در کربلا به مصاف تیم الزورا عراق رفت اما با شعار تماشاگران عراقی و ورود آنها به زمین، این مسابقه به جنجال و درگیری شدید کشیده شد.
عراق در سال‌ های گذشته به دلایل امنیتی از سوی فیفا مجوز میزبانی بازی‌ های بین المللی را نداشت و رسانه‌ های این کشور نگران هستند شعارهای سیاسی در بازی با تیم امید ایران منجر به سخت گیری های فیفا و جریمه‌ های بین المللی بشود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала