گروگانگیری در یکی از ادارات استان ایلام + فیلم

© AP Photo / Ebrahim Norooziگروگانگیری در یکی از ادارات استان ایلام + فیلم
گروگانگیری در یکی از ادارات استان ایلام + فیلم - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.05.2022
Telegram
فردی در ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ‌ایلام اقدام به گروگانگیری کرد که در این حادثه، گرو‌گانگیر‌ سه نفر از کارکنان این اداره را کشت و خودش نیز دست به خودکشی زد.
به گزارش اسپوتنیک، ساعتی پیش یکی از ‌نیروهای سابق ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ایلام ‌در این مجموعه اقدام به گروگانگیری کرد‌‌ که بلافاصله نیروهای نوپو در محل حاضر شدند.
سردار دلاور القاصی‌ مهر فرمانده انتظامی استان ایلام، با تایید این خبر و در تشریح گروگانگیری اظهار داشت: این حادثه صبح امروز در محل ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ایلام رخ داد و در پی آن یکی از کارکنان سابق این اداره که اخراج شده بود اقدام به گروگانگیری و در نهایت تیراندازی به‌ سمت عوامل این اداره کرد.
وی تصریح کرد: در این حادثه، گرو‌گانگیر‌ سه نفر از کارکنان این اداره را کشت و خودش نیز دست به خودکشی زد، همچنین در پی این حادثه‌ پنج نفر زخمی شدند.
هم اکنون چند نفر از مصدومین در اتاق عمل تحت درمان هستند و بر اساس گزارشات غیر رسمی وضعیت دو مصدوم وخیم اعلام شده است. بنابر اطلاعات رسیده، فرد گروگانگیر با هویت (ن . ر) می‌باشد که کارکنان را با سلاح کلاشنیکف در یکی از اتاق‌ های اداره کل اموال و‌ املاک بنیاد مستضعفان گروگان گرفته و پس از کشیدن ضامن نارنجک به زندگی خود و تعدادی از کارکنان پایان داده است.
به‌ گفته فرمانده انتظامی استان ایلام ابعاد مختلف موضوع نیز در دست بررسی است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала