پسکوف: آمادگی های اولیه برای خط مستقیم با پوتین در حال انجام است

© Sputnik / Sergey Guneev / ورود به گالری تصاویرپسکوف: آمادگی های اولیه برای خط مستقیم با پوتین در حال انجام است
پسکوف: آمادگی های اولیه برای خط مستقیم با پوتین در حال انجام است - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.05.2022
Telegram
برای امسال خط مستقیم با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برنامه ریزی شده است، مقدمات اولیه در حال انجام است.
به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین، بیان کرد: ما واقعاً یک خط مستقیم در برنامه‌هایمان داریم، اما هنوز در مورد تاریخ‌ها تصمیم نگرفته‌ ایم. شاید تاریخ‌ ها نیز کمی به سمت راست پیش برود، شاید هم نه. هنوز تاریخی وجود ندارد، اما مقدمات اولیه در حال انجام است.
پسکوف در عین حال تاریخ خط مستقیم و پیام رئیس جمهور را به مجمع فدرال مرتبط نکرد. "(این رویدادها) در واقع به راحتی قابل تفکیک هستند، بنابراین هیچ مشکلی در اینجا وجود ندارد.
سخنگوی کرملین در پاسخ به سوالی درباره احتمال اعلام سخنرانی ریاست جمهوری در نیمه دوم سال ۲۰۲۲، پاسخ داد: هنوز تاریخی وجود ندارد.
"خط مستقیم با ولادیمیر پوتین" یک برنامه تلویزیونی است که طی آن رئیس دولت به طور زنده به سوالات شهروندان عادی روسیه و سایر کشورها پاسخ می دهد. برای اولین بار چنین قالبی از ارتباط در ۲۴ دسامبر ۲۰۰۱ سازماندهی شد.
بعدتر، به استثنای سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۱۲، جلسات ارتباطی سالانه برگزار می شد. در سال ۲۰۰۱ تا آغاز برنامه حدود ۴۰۰.۰۰۰ سوال برای رئیس جمهور ارسال شده بود. بعدها تعداد آنها به طور مداوم افزایش یافته است و در سال ۲۰۱۵ به رکورد ۳.۲۵ میلیون سوال رسید.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала