دولت ایران از افرادی که تاکنون یارانه نگرفته اند خواست مجددا ثبت نام کنند

© Photo / IRNAدولت ایران از افرادی که تاکنون یارانه نگرفته اند خواست مجددا ثبت نام کنند
دولت ایران از افرادی که تاکنون یارانه نگرفته اند خواست مجددا ثبت نام کنند - اسپوتنیک ایران, 1920, 17.05.2022
Telegram
دولت ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که چنانچه هموطنان به دهک اعلام شده و قطع یارانه خود اعتراض دارند می توانند درخواست اعتراض بدهند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ایران، آن دسته از ایرانیانی که تاکنون اصلا یارانه دریافت نمی‌کرده‌اند و اکنون متقاضی دریافت یارانه هستند می‌توانند برای ثبت‌نام به منظور بررسی وضعیت اقتصادی خانوار خود به "درگاه ملی خدمات دولت" به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند.
در این اطلاعیه از عموم جاماندگان یارانه‌ای که نیاز به بررسی وضعیت خانوار خود دارند دعوت می‌شود که ابتدا به سایت my.gov.ir مراجعه و براساس کد ملی و استعلام دهک کاربر وضعیت دریافت یارانه خود را استعلام نمایند.
در اطلاعیه دولت آمده است که چنانچه هموطنان عزیز به دهک اعلام شده و قطع یارانه خود اعتراض دارند به آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارتخانه مذکور مراجعه نمایند و در صورت پذیرش اعتراض، یارانه دهک خانوارهای جدید از اردیبهشت ماه 1401 پرداخت خواهد شد.
در پایان این اطلاعیه درخواست می شود که به منظور جلوگیری از اختلال در بررسی وضعیت خانوارها، متقاضیان براساس رقم آخر کد ملی خود (زوج و فرد) در روزهای تعیین شده مراجعه کنند.
براین اساس کسانی که رقم آخر کد ملی آن ها زوج است در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) و افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها فرد است در روزهای فرد (یکشنبه و سه‌شنبه و پنجشنبه) برای استعلام وضعیت خانوار خود مراجعه کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала