آغاز به کار نمایشگاه جواهرات و ساعت‌های دوحه امسال +ویدئو، عکس

© Photo / IRNAصنعت طلا و جواهر ایران
صنعت طلا و جواهر ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.05.2022
Telegram
نمایشگاه جواهرات و ساعت‌های دوحه سال ۲۰۲۲ از ۱۹ تا ۲۴ اردیبهشت آغاز به کار کرد.
به گزارش اسوتنیک، برندهای قدیمی و جدید جواهرسازی قطری و بین‌المللی هر ساله در این نمایشگاه که هفدهمین سال برگزاری خود را طی می‌کند حاضر می‌شوند تا مدل‌های خود را به نمایش و فروش بگذارند. این رویداد یکی از رویدادهای تجاری و شناخته‌شده موفق قطر است که جواهرسازان و هنرمندان را با بازیگران مهم این عرصه آشنا می‌کند.
برگزارکنندگان این رویداد اهداف امسال خود را معرفی هنرمندان و جواهرسازان نوپای قطری، شناساندن برندهای لوکس بین‌المللی جدید و به نمایش گذاشتن ترکیب لوکس، هنر و فرهنگ سنتی اعلام کرده‌اند.
نمایشگاه جواهرات دوحه در سال گذشته میزبان ۱۲۹ غرفه و جواهرساز از ۱۴ کشور مختلف بود. بیش از ۳۰ هزار بازدیدکننده از ۱۷۵ کشور جهان نیز از این غرفه‌ها دیدن کردند. به گفته مدیر بازاریابی جواهرات " الفَردان" که در نمایشگاه امسال شرکت‌ می‌کند، نمایشگاه جواهرات و ساعت‌های دوحه در حال حاضر بزرگترین رویداد از نوع خود در خاورمیانه است. وی همچنین اضافه کرد تنها برخی از جواهرات به نمایش گذاشته می‌شود و جواهرسازان جواهرات خاص خود را به طور مستقیم به خریداران ویژه معرفی می‌کنند.
از جمله جواهرات و مدل‌های عرضه شده در نمایشگاه امسال می‌توان به الماس ۱۰۲،۶ قیراطی جواهرسازی "الفردان" یا کیف دستی گروه فرانسوی "لِترانژ" اشاره کرد. این کیف که بیش از یک میلیون یورو قیمت دارد دارای دسته‌ای از جنس طلای سفید است که با ۱۷۸ الماس و در مجموع ۳۱ قیراط الماس مزین شده است. جنس کیف از پوست سوسمار است.
کاربران ایرانی با مقایسه وضعیت ایران و پیشرفت کشورهای حاشیه خلیج فارس، عنوان می‌کنند جای تاسف دارد تا این حد شهروندان ایرانی درگیر روزمرگی شده‌اند و درگیر مشکلات هستند. کاربرانی نیز عنوان می‌ک‍نند طبق‌های پر از مروارید، همه از دریای خلیج فارس است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала