بازداشت عامل ضرب و شتم سرباز راهور در بابل

© Photo / IRNAبازداشت
بازداشت - اسپوتنیک ایران, 1920, 19.04.2022
Telegram
فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری عامل ضرب و شتم سرباز راهور در یکی از خیابان های این شهر خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد زمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل، در تشریح این خبر گفت: در پی انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی و بازتاب آن در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم سرباز راهور در شهرستان بابل، رسیدگی موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری عامل ضرب و شتم سرباز راهور شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل با اشاره به دستگیری متهم و ابراز ندامت و پشیمانی وی، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
در پی این حادثه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در دیدار با سرباز راهور در میدان شهید بزاز و در حین خدمت با تقدیر از زحمات کارکنان پلیس راهور، گفت: من از طرف آن فرد خاطی از شما عذرخواهی می کنم، زحمات شما برکسی پوشیده نیست.
پلیس تهران - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.04.2022
درخت دزدان تهران به دام پلیس افتادند
قاسم عزیززاده گرجی با اشاره به اینکه واکنش های کاربران اجتماعی در حمایت از سرباز راهور را داشتیم، تصریح کرد: یقیناً مرجع قضائی در حال پیگیری و برخورد با فرد خاطی خواهد بود.
معاون استاندار و فرماندار ویژه بابل با تاکید بر اینکه شما نماینده قانون هستید و ما هم وظیفه حمایت از شما را داریم، خاطرنشان کرد: قوانین در کشور ما در این گونه موارد نیاز به اصلاح دارند و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم در خصوص وضع قوانین حمایتی از پلیس اقدام کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала