کرملین: آزمایشگاه های زیستی، روسیه را احاطه کرده‌اند

© Sputnik / Natalia Seliverstova / ورود به گالری تصاویریک مقام ارشد کرملین از بازگشت به دوره جنگ سرد بین آمریکا و روسیه خبر داد
یک مقام ارشد کرملین از بازگشت به دوره جنگ سرد بین آمریکا و روسیه خبر داد - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.04.2022
Telegram
دیمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری فدراسیون روسیه اعلام کرد کرملین اطلاعاتی در مورد شبکه آزمایشگاه های زیستی در اختیار دارد که روسیه را احاطه کرده اند.
به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری فدراسیون روسیه اعلام کرد کرملین اطلاعاتی در مورد شبکه آزمایشگاه های زیستی در اختیار دارد که روسیه را احاطه کرده اند.
پیش از این، گنادی گاتیلوف، نماینده دائم روسیه در دفتر سازمان ملل متحد در ژنو، اعلام کرد که اسنادی دال بر تأیید این واقعیت وجود دارد که آلمان در حال اجرای برنامه بیولوژیکی نظامی خود در اوکراین است.
روسیه در اول آوریل داده های جدیدی را در مورد آزمایشگاه های بیولوژیکی نظامی که گفته می شود در اوکراین فعال هستند در اختیار سازمان ملل قرار داد.
سرلشکر ایگور کوناشنکوف  - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.04.2022
انهدام ۱۲۵ هواپیما و ۳۸۱ پهپاد اوکراینی از آغاز عملیات ویژه روسیه
گفتنی است، عملیات ویژه نظامی روسیه نتیجه سال ها تحریک غرب در اوکراین است. غرب سال‌ها عمدا حکومت نظامی را تحریک کرد تا در نتیجه این تحریکات و واکنش مسکو، یک تعطیلی بی پایان با تحریم‌ها آغاز کند. روسیه با اوکراین و مردم اوکراین در جنگ نیست. هدف اصلی جلوگیری از یک درگیری جهانی است که در حال آماده سازی است و در آن اوکراین نقش یک پایگاه نظامی برای حمله به فدراسیون روسیه تعیین شده است. مقامات کی یف 8 سال فرصت داشتند تا موضوع را در چارچوب تمامیت ارضی خود از طریق مذاکره حل کنند، اما اوضاع پیشرفت نکرد.
روسیه بامداد روز پنجشنبه ۲۴فوریه عملیات نظامی خود را در اوکراین آغاز کرد. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هدف آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند" نامید.
به گفته وی، برای این منظور، برنامه ریزی شده است که "غیر نازی سازی و غیرنظامی سازی اوکراین" انجام شود، تا همه جنایتکاران جنگی که مسئول "جنایت های خونین علیه غیرنظامیان" در دونباس هستند، به دست عدالت سپرده شوند.
در همین حال، نیروهای امنیتی اوکراین در حال استقرار چندین موشک انداز درست در مناطق مسکونی کی یف و سایر شهرهای اوکراین هستند. پوتین آن را یک تاکتیک تروریستی خواند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала