توضیحات سازمان قضایی نیروهای مسلح ایران درباره قتل ۴ سرباز

© Photo / IRNAبازداشت
بازداشت - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.03.2022
روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص قتل ۴ سرباز توسط یکی از سربازان پادگان منطقه دو نیروی دریایی سپاه بوشهر توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص این حادثه اطلاع داد: در پی اطلاع از این حادثه، بازپرس دادسرای نظامی به همراه دادستان نظامی استان در محل حضور پیدا کرده و دستورات اولیه به تیم پزشکی قانونی و تشخیص هویت صادر شد و سریعا اکیپ‌های دستگیری متهم اقدامات خود را اغاز کردند.
طبق اطلاعیه روابط عمومی این سازمان، در این حادثه یکی از سربازان، با اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت چهار همخدمتی خود کرده و متواری می شود. متهم پس از تیراندازی در خارج از پادگان، یکی از مردم محلی را به گروگان می گیرد که با اقدامات انجام شده فرد گروگان آزاد می شود، اما متهم متواری می شود.
روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به جزئیات دستگیری متهم توضیح داد: در ادامه با دستور بازپرس، اقدامات فنی و استفاده از نیروهای متخصص و بالگرد کل منطقه تحت نظر قرار گرفت که در نهایت، متهم دستگیر شد.
روابط عمومی سازمان با اشاره به اینکه هنوز علت دقیق حادثه و انگیزه قاتل مشخص نیست، اعلام کرد: شایعه انگیزه قتل بدلیل نرفتن به مرخصی کذب است و قبل از اخذ اظهارات متهم هیچ ادعایی صحت ندارد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала