هنرپیشه مطرح فرانسه تصمیم به مرگ خودخواسته گرفت +عکس

© Depositphotos / AlexLipaخودکشی در بین نوجوانان
خودکشی در بین نوجوانان - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.03.2022
آلن دلون اعلام کرد مانند همسرش می‌خواهد با اتانازی دنیا را خودخواسته ترک کند.
به گزارش اسپوتنیک، آلن دلون، هنرپیشه کم‌نظیر جهان تصمیم به مرگ خودخواسته گرفت و اعلام کرد می‌خواهد جهان را با آرامش و به دور از بیماری و سختی دوران پیری ترک کند.
این خبر را پسرش آنتونی اعلام کرد و گفت پدرش از او خواسته است تا لحظه آخر کنارش باشد. با وجود این، آنتونی نپذیرفته است خودش این کار را انجام دهد و خواهرش آنوشکا قبول کرده است تصمیم دلون را عملی کند. این هنرپیشه ۸۶ ساله علت این تصمیم را در زندگی‌نامه‌اش "بین سگ و گرگ" که به زودی منتشر می‌شود، توضیح داده است. آلن تنها فرد خانواده دلون نیست که این مسیر را انتخاب کرده است؛ همسرش ناتالی نیز با اتانازی به زندگی‌اش پایان داد. در سال ۲۰۱۸، آلن دلون گفت مایل و آماده است این دنیا را ترک کند، و گفت از برخی افراد نفرت دارد و همه چیز دروغ و فقط پول مهم است.
او آن زمان به مجله پاریس مچ گفت این دنیا را بدون هیچ افسوسی ترک خواهم کرد. این هنرپیشه همچنین پیش‌تر در سال ۲۰۱۹، گفت: "از کهولت بیزار است اما درباره‌اش هیچ کاری نمی‌شود کرد. اسمش رویش است، سن. چهره‌ات را از دست می‌دهی، بینایی‌ات را. از جایت بلند می‌شوی، و لعنتی، مچ پایت درد می‌کند." به گفته دلون، مرگ خودخواسته منطقی‌ترین و طبیعی‌ترین کار است و آدم باید این حق را داشته باشد آرام و بی‌سر‌و‌صدا از این خراب‌ شده برود، بدون اینکه مجبور شود برود بیمارستان، تزریق کند و این جور چیزها. این هنرپیشه فرانسوی گفته است برای اجتناب از هرگونه دردسر و مشکلی، مدت‌ها قبل در مورد روند کار با وکلایش به توافق رسیده است.
کاربران در واکنش به این خبر نظرات متفاوتی عنوان می‌کنند. برخی از کاربران مخالف مرگ خودخواسته هستند و معتقدند بهتر است انسان روند طبیعی عمر خود را بگذراند و در نظم جهان خلل ایجاد نکند.
کاربرانی اما به شدت با نظرات آلن دلون موافق هستند و عنوان می‌کنند دنیای این روزهای جهان جای زندگی نیست.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала