دفاع بازیگر جوان از تهمت زدن به تقلید وی از پدرش +ویدئو، عکس

خسرو شکیبایی - اسپوتنیک ایران, 1920, 05.03.2022
پوریا شکیبایی بیان کرد: "هر آنچه که می‌داند را از پدر و مادرش آموخته است."
به گزارش اسپوتنیک، به تازگی ویدئویی از حضور پوریا شکیبایی پسر بازیگر پیشکسوت ایرانی مرحوم خسرو شکیبایی در برنامه "سریالیست" در فضای مجازی منتشر شده است که صحبت‌های او در دفاع از شباهت بی‌اندازه‌ وی به پدرش مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در این گفت و گو پوریا شکیبایی گفت هر آنچه که می‌داند را از پدر و مادرش آموخته است و با اشاره به مجری و حاضران در برنامه نیز بیان کرد حتی آن‌ها نیز از این قائده مستثنا نیستند.
این بازیگر جوان در دفاع از تهمت‌های وارده مبنی بر تقلید کردن از پدرش گفت: "اگر قرار است که همه چیز را ببریم به ادبیاتی با بار منفی مانند ادا درآوردن و تقلید کردن بله من دارم تقلید می‌کنم چون او پدرم بود. اما اگر اسمش این است من از این آدم به دنیا آمدم و باید شبیه‌ش باشم این هم نوعی نگرش است."
پوریا شکیبایی در ادامه گفت: "هرکسی هر طور بخواهد می‌تواند او را قضاوت کند. اما اگر او بخواهد گویش خود را تغییر دهد از خودش دور خواهد شد. چراکه اگر من و پدرم در محفل شخصی کنار هم می‌نشستیم مشخص می‌شد که ما چقدر به هم شباهت داشتیم و این مسأله را تنها مادرم می‌تواند شهادت بدهد که هنگامی که من را در خانه می‌بیند به دلیل عدم پذیرش فقدان پدرم اعصابش داغون می‌شود."
تعدادی از کاربران با ابراز محبت به پوریا شکیبایی و پدرش خسرو شکیبایی واکنش نشان می‌دهند و عده‌ای با تندگویی و بداخلاقی عنوان می‌کند که دل خوشی از آن‌ها ندارند. بعضی از کاربران نیز بیان می‌کنند که صدای این بازیگر شباهت بسیاری به پدرش دارد به طوری که گویا قسمتی از وجودش شده است. همچنین کاربری بیان کرده است به دلیل ناباورانه بودن شباهت بالای این بازیگر به پدرش کاربران به او تهمت تقلید از حرکات پدر را می‌زنند در صورتی که این صدای خود اوست و این موضوع حقیقت است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала