اثبات برتری سوخو-۳۰ روسی بر جنگنده های غربی در آمریکا

© Sputnik / Ministry of Defense of the Russian Federation  / ورود به گالری تصاویراثبات برتری سوخو-۳۰ روسی بر جنگنده های غربی در آمریکا
اثبات برتری سوخو-۳۰ روسی بر جنگنده های غربی در آمریکا - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.02.2022
مجله آمریکایی دیده بان نظامی می نویسد که جنگنده روسی Su-30SM2 از نظر قدرت مانور و استقامت نسبت به هر جنگنده غربی برتری دارد.
به گزارش اسپوتنیک، مجله آمریکایی دیده بان نظامی (Military Watch) ادعا کرد که اصلاح SM2 از نظر برد اصابت به اهداف با موشک های هوا به هوای ۴۰۰ کیلومتری نیز به طور قابل توجهی - دو برابر یا حتی بیشتر - از هواپیماهای غربی جلوتر است.
همانطور که در مقاله آمده است، سوخو-۳۰ اِس اِم۲ جایگزین جنگنده های منسوخ سوخو-۲۷ در نیروی هوایی روسیه و جنگنده های سوخو-۲۴ اِم در نیروی دریایی خواهد شد. گزارش شده است که اولین اسکادران به روز شده در منطقه کالینینگراد مستقر خواهد شد. چهار هواپیمای اول در حال حاضر به فرودگاه شهر چرنیاخوفسک در منطقه کالینینگراد رسیده اند.
تفاوت سوخو-۳۰ اِس اِم۲ با مدل قبلی خود، سوخو-۳۰ اِس اِم، در این است که تجهیزات وارداتی این دستگاه با نمونه های داخلی جایگزین شده است. این جنگنده ویژگی های عملکردی بهبود یافته سیستم دید و ناوبری نوری-الکترونیکی، مجموعه اقدامات متقابل الکترونیکی، سیستم کنترل رادار را دریافت کرد - همچنین این جنگنده دامنه افزایش یافته ای از تشخیص اهداف هوایی را فراهم می کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала