ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تظاهرکنندگان در جریان اعتراضات تلاش کردند به ساختمان پارلمان استرالیا رخنه کنند + عکس

CC BY 2.0 / Jay Galvin / Canberra Capital District from Mount Ainsleeاسترالیا در چارچوب پیمان دفاعی با آمریکا و انگلیس حداقل هشت زیردریایی اتمی دریافت می کند
استرالیا در چارچوب پیمان دفاعی با آمریکا و انگلیس حداقل هشت زیردریایی اتمی دریافت می کند - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.01.2022
چهار نفر - سه مرد و یک زن - به دلیل تلاش برای ورود غیرقانونی به ساختمان پارلمان استرالیا در کانبرا دستگیر شدند.
به گزارش اسپوتنیک، این خبر توسط روزنامه کانبرا تایمز منتشر شده است.
این حادثه در جریان اعتراضات ناشی از سیاست مقامات استرالیا در مورد جمعیت بومی و واکسیناسیون علیه کووید 19 رخ داد که در مجموع حدود 40 نفر در آن شرکت کردندد. تصاویر منتشر شده توسط این نشریه نشان می دهد که نیروهای انتظامی در حال متفرق کردن معترضان و تلاش برای دور کردن آنها از ساختمان پارلمان هستند.
پلیس مدعی است افراد ناشناس قصد ورود به ساختمان پارلمان را داشتند که به موقع جلوی آنها گرفته شد. فعلاً هیچ اتهامی علیه بازداشت شدگان اقامه نشده است.
در پایان ماه دسامبر، در جریان تجمعی برای دفاع از حقوق مردمان بومی، ساختمانی که قبلاً پارلمان در آنحان قرار داشت (اکنون موزه دموکراسی استرالیا در آنجا قرار دارد) آتش گرفت. شعله های در عرض 15 دقیقه خاموش شد و کسی آسیب ندید. به گفته یکی از معترضان، آتش سوزی پس از آن رخ داد که پلیس برای متفرق کردن تظاهرکنندگان از گاز اشک آوراستفاده کرد. به گفته منابع دیگر، آتش زدن ساختمان توسط معترضان انجام شده است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала