ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

خرید و فروش سهمیه بنزین جریمه و مسدودی کارت در پی دارد

© Sputnik / Siavash Sobhgahi خرید و فروش سهمیه بنزین جریمه و مسدودی کارت در پی دارد
خرید و فروش سهمیه بنزین جریمه و مسدودی کارت در پی دارد - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.01.2022
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه‌ای از ممنوعیت خرید و فروش سهمیه بنزین، نفت و گاز کارت هوشمند سوخت اطلاع داد.
به گزارش اسپوتنیک، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به همه دارندگان کارت هوشمند سوخت اعم از بنزین و نفت‌ گاز اعلام کرد: بر اساس مواد (۹) و (۱۶) "ضوابط اختصاصی فرآورده‌های نفتی" منبعث از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، خرید و فروش فرآورده‌های نفتی یارانه‌ ای (نرخ اول و دوم) از طریق سهمیه شخص دیگر مانند خرید و فروش از محل سهمیه کارت هوشمند سوخت وسائط نقلیه، ممنوع است.
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران خاطرنشان شد: در صورت احراز تخلف از سوی مراجع صالح رسیدگی، علاوه بر مسدودی کارت هوشمند سوخت، متخلف مشمول جریمه‌ای معادل دو تا چهار برابر ارزش فرآورده (به نرخ بین‌ المللی ماه مربوطه) خواهد شد.
بر این اساس و با توجه به اطلاع‌رسانی به عمل آمده، اشخاص حقیقی و حقوقی دارنده وسائط نقلیه می‌ بایست به منظور پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی تمهیدات لازم را در حفظ، نگهداری و عدم واگذاری به غیر کارت هوشمند سوخت وسیله نقلیه به عمل آورده و مسئولیت هرگونه خرید یا فروش غیرقانونی سهمیه سوخت برعهده آنان خواهد بود.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала