ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هوای تهران در وضعیت قابل قبول

© Fotolia / Borna_Mirهوای تهران در وضعیت قابل قبول
هوای تهران در وضعیت قابل قبول - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.01.2022
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز وزش باد موثر سبب افزایش کیفیت هوا، پراکندگی آلاینده‌ ها و برقراری شرایط قابل قبول خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، بر اساس پیش‌ بینی‌ های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز پنجشنبه (۱۶ دی ماه) با توجه به تداوم ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده‌ ها طی ساعات گذشته و همچنین کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌ قبول قرار خواهد گرفت.
وزش باد مؤثر در طی روز از تجمع آلاینده‌ ها جلوگیری خواهد کرد. با کاهش نسبی تندی باد تا اواخر وقت پنجشنبه( ۱۶ دی ماه) همراه با افزایش ترافیک شامگاهی تا حدودی بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد که سبب کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد. با افزایش تندی باد تا صبح روز جمعه (۱۷ دی ماه) و نیز کاهش تردد خودروها در روز تعطیل از غلظت آلاینده‌ ها کاسته خواهد شد و در بیشتر مناطق وضعیت قابل‌ قبول برقرار خواهد شد.
کاهش تندی باد در طول روز، پراکندگی آلاینده‌ ها را محدود خواهد کرد. همچنین عدم وزش باد مؤثر همراه با افزایش ترافیک در ساعات پایانی جمعه( ۱۷ دی ماه) سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و انتظار می‌ رود کیفیت هوا در پاره‌ ای از مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌ های حساس قرار گیرد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала