ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنید لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل

پیش بینی ها برای سال 2022: چیزی وحشتناک تر از جنگ در انتظار ما است

© REUTERS / JASON LEEپیش بینی ها برای سال 2022: چیزی وحشتناک تر از جنگ در انتظار ما است
پیش بینی ها برای سال 2022: چیزی وحشتناک تر از جنگ در انتظار ما است - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.01.2022
ویروس شناسان، اخترشناسان و محققان برجسته در سراسر جهان رویدادهای غیرمنتظره را در سال 2022 پیش بینی می کنند و نظرات آنها کاملاً متضاد با یکدیگر است. نشریه "فکتی"، چاپ بلغارستان برخی از پیش بینی های انجام شده توسط اخترشناسان و پیشگویان را درج کرده و همچنین درباره انتظارات دانشمندان سخن گفته که اسپوتنیک به اطلاع شما می رساند.
هانس کلوگه ویروس شناس
خوش بینانه ترین پیش بینی ها توسط ویروس شناس هانس کلوگ ارائه شده است: همه گیری کرونا به طور قابل توجهی ضعیف شده و حتی متوقف می شود، اما هنوز شمار بسیار زیادی از مبتلایان یه این بیماری در سراسر جهان وجود خواهد داشت. به گفته وی، وظیفه اصلی پیش روی جهانیان واکسیناسیون است. با وجود اینکه این بیماری ضعیف می شود، اقدامات پسشگیرانه و قرنطینه ای حفظ خواهد شد.
پیش بینی های وانگا
طبق پیش‌بینی‌های وانگا، در سال آینده، روابط بین آمریکا و روسیه نه تنها پیچیده‌تر می‌شود، بلکه ممکن است به طور کامل قطع شود. مطمئناً راهی برای خروج از این وضعیت پیدا خواهد شد اما بدیهی است که این رویداد در سال آینده رخ نخواهد داد. در همان زمان، روابط با آسیا تقویت شده و روابط بین روسیه و چین رونق خواهد یافت – این کشورها به تبادل فناوری و افزایش تجارت خواهند پرداخت.
وانگا جنگ بین آنها را پیش بینی نمی کند. به دلیل بحران، فقر تشدید خواهد شد و بخش بزرگی از مردم نمی توانند وضعیت مالی خود را بهبود بخشند. وانگا به مردم توصیه می کند که صبور باشند و به روزهای بهتر امیدوار باشند. این تنها راهی است که آنها می توانند قوی و از نظر روانی آرام بمانند.
بر اساس پیش بینی های او، ممکن است سال آینده روسیه به چندین کشور تقسیم شود. مسکو دیگر پایتخت نخواهد بود و بخشی از کشور دیگری خواهد شد. سیبری و اورال جدا خواهند شد - این خواسته ساکنان آنها خواهد بود. وانگا همچنین خاطرنشان می کند که مردم به عفونت کشنده (کرونا) عادت می کنند و مانند سرماخوردگی با این ویروس مبارزه می کنند.
متأسفانه، او نمی گوید که آیا این بیماری همه گیر در سال 2022 پایان خواهد یافت یا خیر. به احتمال زیاد، همانطور که وانگا برای مدت طولانی پیش بینی کرده، باید به واقعیت جدید عادت کنیم.
Участники акции протеста сторонников действующего президента США Дональда Трампа у здания конгресса в Вашингтоне - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.12.2021
ژنرال های آمریکایی وقوع جنگ داخلی در این کشور را پیش بینی کردند
میخاییل لوین پیش بینی ها را تغییر می دهد
یکی از مشهورترین ستاره شناسان، میخائیل لوین، بر خلاف پیش بینی سال 2021، پیش بینی بسیار خوش بینانه ای برای سال 2022 ارائه می دهد. او می گوید که همه گیری به تدریج فروکش می کند، اما به طور کامل ناپدید نشده و به یک آنفولانزای شدید معمولی تبدیل می شود. به گفته وی، سال 2022 بسیار پویاتر و جالب تر از سال 2021 خواهد بود.
این سال شفافیت و گشودگی بیشتر، سفر و آشنایی های جدید را به ارمغان خواهد آورد. با این حال، همراه با روندهای اجتماعی مثبت، مشکلات اقتصادی در انتظار ما خواهد بود: بحران ادامه خواهد یافت و حتی شدیدتر خواهد شد، قیمت ها همچنان افزایش می یابد و مردم فقیرتر می شوند.
پاول گلوبا در سردرگمی
این ستاره شناس روسیه که پیش بینی های او اغلب به حقیقت می پیوندد، معتقد است که اکنون تعیین دقیق آنچه در انتظار ما است بسیار دشوار است، زیرا فرآیندهای پویای زیادی در جهان در حال وقوع است. او اطمینان دارد که بحران اقتصادی در سال 2022 ادامه خواهد داشت. این وضعیت تغییرات اساسی در اقتصاد همه کشورها ایجاد خواهد کرد. به گفته گلوبا، یک بازسازی کامل در انتظار سیاست است. او همچنین وقوع تغییرات آب و هوایی قابل توجه و بلایای طبیعی جهانی را منتفی نمی داند.
انتظارات دانشمندان
دانشمندان بر اساس داده های تحلیلی و مدل های ریاضی پیش بینی می کنند. شرکت "Rystad Energy" رشد اقتصاد جهانی در سال 2022 را به دلیل افزایش تولید نفت و گاز پیش بینی می کند. در حالی که انتظار می‌رود محدودیت‌های ضد کرونایی افزایش یابد، آنها مانع فعالیت تجاری نخواهد شد. تورم افزایش می یابد، اما دستمزدها نیز همراه با آن افزایش می یابد چون نرخ بیکاری کمتر می شود. کشورها بودجه های بیشتری را به سیاست های اجتماعی اختصاص خواهند داد.
ماترونای مسکو
وانگای روسی - ماترونای مسکو که جنگ های جهانی اول و دوم را پیش بینی کرده بود، در پیش بینی های خود برای سال 2022 می گوید که خطر جنگ جهانی سوم وجود ندارد. با این حال، بشریت با چالش های جدی مواجه است.
این پیشگو به مردم توصیه می کند که به پیامبران دروغینی را که دعوت به درگیری های خشونت آمیز می کنند، باور نکنند، زیرا در آینده بشریت با خطر بزرگ دیگری روبرو خواهد شد. ماترونای مسکو گفت: "جنگ نخواهد بود اما بدون جنگ قربانیان زیادی وجود خواهد داشت و همه مردگان روی زمین دراز خواهند کشید." به گفته او، اگر بسیاری از افرادی که در حال حاضر تحت هیپنوتیزم هستند بیدار شوند، می توان از آخرالزمان جلوگیری کرد. این نیاز به معنویت و ایمان بیشتر به خدا دارد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала