ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دستگیری عامل اسیدپاشی در یکی از پارک‌های شهرستان شهریار استان تهران

© Fotolia / Wernerimagesسرکرده القاعده در شبه جزیره عربستان دستگیر شد
سرکرده القاعده در شبه جزیره عربستان  دستگیر شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.12.2021
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری فردی که به چند نفر از بانوان در حال ورزش در یکی از پارک‌های شهرستان شهریار اسیدپاشی کرده بود، خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سردار کیوان ظهیری با اعلام این خبراظهارکرد: در پی وقوع یک فقره اسید پاشی به چند نفر از بانوان در حال ورزش در یکی از پارک‌های شهرستان "شهریار" در روز گذشته و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، بلافاصله شناسایی و دستگیری عامل اسیدپاشی به صورت جدی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت.
جزییات تازه از ماجرای اسیدپاشی به زنان در ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.12.2021
جزییات تازه از ماجرای اسیدپاشی به زنان در ایران
فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: در جریان وقوع این اتفاق، یک خانم از ناحیه پشت پا دچار آسیب دیدگی جزئی شده بود که جهت درمان به بیمارستان منتقل شد و لباس سه نفر دیگر از بانوان نیز مورد اسید پاشی قرار گرفته بودند که آسیب جسمانی متوجه آنان نشده بود.
ظهیری در ادامه اظهارکرد: با انجام تحقیقات از محل حادثه، بازبینی دوربین های مدار بسته مشرف به محل وقوع حادثه و اخذ اظهارات آسیب دیدگان اسیدپاشی، تصویر و چهره عامل اسیدپاشی به دست آمد و در کمتر از ۲۴ ساعت در عملیاتی از سوی ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران، متهم در شهر اندیشه "شهریار" دستگیر شد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اعلام اینکه، متهم فردی ۳۲ ساله و دارای سوابق کیفری سرقت، حمل موادمخدر و تخریب اموال عمومی بود، تصریح کرد: او در تحقیقات و بررسی های پلیس به جرم خود اعتراف و اذعان کرد ۱۰ روز پیش از کمپ ترک اعتیاد ترخیص شده است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала