جشن ازدواج زوج جوان مالزیایی در سیل +ویدئو، عکس

© Depositphotos / Info.ksphoto.co.zaجشن ازدواج زوج جوان مالزیایی در سیل +ویدئو، عکس
جشن ازدواج زوج جوان مالزیایی در سیل +ویدئو، عکس - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.12.2021
Telegram
پایان سال در مالزی فصل باران‌های موسمی است و زوجی جوان، با وجود سیل جشن عروسی خود را برگزار کردند.
به گزارش اسپوتنیک، در مالزی، پایان سال به فصل عروسی معروف است و این در حالی‌ست که پایان سال، فصل باران‌های موسمی است. فصل عروسی و فصل باران‌های موسمی با هم ترکیب نمی‌شوند. خصوصا زمانی که این باران‌ها همراه سیل آسا باشد.
اخیرا در مالزی پس از باران شدید و با وجود سیل شدید یک زوج مالزیایی که از پیش تدارک مراسم ازدواج خود را دیده بودند تصمیم گرفتند با وجود آب و هوای نامساعد مراسم جشن عروسی خود را برگزار کنند. صوفیه نبیله و همسرش ذلهلمی زوج جشن عروسی خود را با وجود سیل برگزار کردند و جشن را ادامه دادند. این زوج که هر دو لباس سفید پوشیده بودند، در وسط سیل گل آلود و تا زانو ایستادند تا عکس عروسی بگیرند. آن‌ها پوزخند‌های بلندی می‌زدند، حتی وقتی که تکه‌های چوب در اطرافشان شناور بود.
این زوج مالزیایی مراسم عروسی خود را زیر یک چادر بزرگ در شهر کلنگ در ایالت سلانگور برگزار کردند.و یکی از بستگان داماد گفته جشن عروسی ماه‌ها پیش برنامه‌ریزی شده و مکان برگزاری چند ماه پیش رزرو شده بود. یک هفته قبل نیز هوا خوب بود، حتی زمانی که خیمه‌ها و میز‌های عروسی برپا شد، هیچ نشانه‌ای از باران و سیل نبود.
اسماعیل صبری یعقوب، نخست وزیر مالزی گفت: "این سیل یکی از بدترین سیل‌هایی است که مالزی در سال‌های اخیر تجربه کرده است و طی چند روز به اندازه یک ماه باران باریده است."
مقامات درباره این سیل غیرمنتظره می‌گویند حداقل هشت نفر در این سیل جان خود را از دست داده‌اند و حدود ۲۱ هزار نفر نیز در سراسر کشور به مراکز امدادی منتقل شده‌اند. همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که باد‌های موسمی فصلی شمال شرق و همچنین منطقه کم فشاری که در دریای چین جنوبی ایجاد شده بود، شدت بارندگی‌ها را تشدید کرد.
کاربران نظرات مختلفی را عنوان می‌کنند و معتقدند این روزها شاهد جشن‌های عروسی متفاوت هستند که نمونه‌ی آن جشن در آسمان، دریا، و موارد دیگر است که جزئیات مراسم توسط زوج‌ها متفاوت تدارک دیده می‌شود و از بابت دیگر با مشاهده چنین اقداماتی متعجب نمی‌شوند.
جمعی از کاربران این زوج مالزیایی را به دلیل اینکه برای برگزاری جشن ازدواجشان در همان روزی که تدارک دیده بودند سماجت کردند، آنها را تشویق می‌کنند اما جمعی مخالف این موضوع هستند و عنوان می‌کنند ممکن بود در این میان برای فرد یا افرادی اتفاقی ناگوار می‌افتاد. و بهتر بود این زوج با هزینه‌ای که کرده بودند جشن را به روز دیگری موکول می‌کردند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала