ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کسب و کار جدید بدون طراحی سایت معنا ندارد

© Fotolia / Syda Productionsساخت "ماشین حساب مرگ" برای محاسبه طول عمر
ساخت ماشین حساب مرگ برای محاسبه طول عمر - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.12.2021
اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار
امروزه داشتن سایت برای هر کسب و کاری به شدت مورد نیاز می باشد چرا که در دوسال گذشته شاهد تعطیلی های مکرر کسب و کار های سنتی و هجوم صاحبین کسب و کار به کسب و کارهای اینترنتی بوده ایم. در حقیقت می توان گفت آن دسته از صاحبین کسب و کار که هنوز فعالیت خود را به صورت آنلاین استارت نزده اند در این رقابت شکست می خورند. داشتن یک سایت به شما کمک می کند که حتی اگر مکان حقیقی ای برای کسب و کارتان نداشته باشید بتوانید به فروش برسید.
اگر کمی به اطراف خود بنگرید و در مورد صاحبین کسب و کارهای مختلف تحقیق کنید متوجه این موضوع می شوید که حتی آن دسته از افرادی که با کسب و کار اینترنتی مخالف بودند بالاخره به این نتیجه رسیدند که برای ادامه بیزینس خود باید وارد این فضا شوند. با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را آنلاین کنید و یا آن را راه اندازی کنید تا شما نیز در این مسیر قرار گیرید
مزیت های داشتن وب سایت
داشتن یک سایت مزیت های بی شماری دارد. سایت شما می تواند از لحاظ طراحی متناسب با سلیقه شما و یا سلیقه شخصی که اهمیت بیشتری دارد یعنی مشتری شما طراحی شود. یک پنل مدیریت حرفه ای داشته باشد. شما با داشتن یک سایت نیاز به مکانی حقیقی، کارمندان، هزینه های آب و برق و ... را حذف می کند که در ادامه دقیق تر به این موضوع می پردازیم:
بازاریابی اینترنتی
لازم است از این موضوع آگاه باشید که اگر سایت داشته باشید به جای هزینه های هنگفت تبلیغات می توانید با فرایند هایی مانند سئو سایت و یا ادورز این تبلیغات را از طریق خود گوگل انجام دهید و برند خود را تبلیغ کنید. با انجام این فرآیند ها و بازاریابی اینترنتی گوگل را وادار کنید تا برند شما و محصولات شما را به کاربران خود نمایش دهد. می توانید از انواع تبلیغات در دنیای مجازی استفاده کنید حتی می توانید مخاطبین خود را دسته بندی کنید و به صورت کاملا تفکیک شده فقط مخاطبین خاص خود را برای تبلیغات مورد هدف قرار دهید
نمایش محصولات
شما با طراحی سایت می توانید از طریق یک طراحی درست و صحیح و اصولی تمامی محصولات و خدماتی که انجام می دهید را به کاربران خود معرفی و نمایش دهید. به این شکل هر کاربری که وارد سایت شما می شود به صورت کامل از تمامی خدماتی که شما انجام می دهید و نحوه اجرای آن ها مطلع می شود. این نکته در طراحی سایت فروشگاهی نیز بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال در سایت فروشگاهی که طراحی می شود می توانید در یک صفحه فروشگاه تمامی محصولات خود را قرار دهید و بی نهایت نیز محصول اضافه کنید.
برند سازی
برندسازی و تبلیغات برند به صورت سنتی هزینه بسیار بالایی را شامل می شود. امروزه بسیاری از برند های قوف العاده موفق و مشهور به صورت فروشگاه های اینترنتی فعالیت می کنند و درآمد خوبی نیز دارند. برند سازی اینترنتی می تواند سریع تر، ساده تر و پر بازده نیز باشد. کمتر شرکتی به تبلیغات از روش سنتی بسنده می کند چرا که اکثر مشتریان هر حوزه ای امروزه در اینترنت هستند که می توانید آن ها را مورد هدف قرار دهید.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала