ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سقوط بالگرد حامل رئیس ستاد مشترک ارتش هند

© Photo / IRNAژنرال بیپین راوات، رئیس ستاد مشترک ارتش هند
ژنرال بیپین راوات، رئیس ستاد مشترک ارتش هند - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.12.2021
یک فروند بالگرد نیروی هوایی هند که حامل ژنرال "بیپین راوات" رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور بود در برخورد با کوه "تامیل نادو کونور" در جنوب این کشور سقوط کرد و ۵ نظامی ارشد را به کام مرگ برد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی هند که مشاور وزیر دفاع این کشور نیز به حساب می آید جزو ۱۴ سرنشین این بالگرد از نوع مدل "Mi-۱۷V۵" بودند که در مجموع ۵ سرنشین آن کشته و ۲ نفر دیگر که نجات یافتند به دلیل شدت جراحت به بیمارستان منتقل شدند.
تیراندازی در شرق هند ۱۴ کشته برجای گذاشت - اسپوتنیک ایران, 1920, 05.12.2021
تیراندازی در شرق هند ۱۴ کشته برجای گذاشت
تاکنون از علت بروز این حادثه، هویت اصلی کشته شدگان و حتی از وضعیت ژنرال "بیپین راوات"، رئیس ستاد مشترک ارتش هند که از سرنشینان این بالگرد بود خبری در رسانه های هند منتشر نشده است.
تاکنون دو نفر با جراحات و سوختگی جدی در بیمارستان نجات یافتند و به بیمارستانی در "ولینگتون" در منطقه "نیلگیریس" منتقل شدند. جستجوها برای یافتن باقی سرنشینان همچنان ادامه دارد.
براساس اطلاعات منابع، ۱۴ نفر از جمله همسر ژنرال "بیپین راوات"، دستیار دفاعی، تکاورهای امنیتی و خلبان در این بالگرد بودند.
ژنرال " بیپین راوات" که سال گذشته پس از بازنشسته شدن از فرماندهی ارتش هند، به مسئولیت پست جدید "رئیس کمیته ستاد مشترک نیروهای مسلح هند" گمارده شد، امروز در مسیر بازگشت از پایگاه نیروی هوایی هند در "سولور واقع در "کوآمباتور" به کالج بخش دفاعی در " ولینگتون " بود که دچار این حادثه شد.
در جریان سقوط بالگرد شعله های بزرگ آتش به کمک افراد محلی و گروه امداد و نجات خاموش شد. چندین گروه شامل افسران محلی ارتش برای عملیات جستجو و نجات به گروه امداد و نجات در منطقه پیوستند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала