ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مرکز ویروس شناسی روسیه تطبیق واکسن‌ ها با سویه اومیکرون را آغاز کرد

© Sputnik / Vladimir Pesnya / ورود به گالری تصاویرمرکز ویروس شناسی روسیه تطبیق واکسن‌ ها با سویه اومیکرون را آغاز کرد
مرکز ویروس شناسی روسیه تطبیق واکسن‌ ها با سویه اومیکرون را آغاز کرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.11.2021
صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اعلام کرد: اسپوتنیک وی و اسپوتنیک لایت در برابر سویه جدید ویروس کرونا موثر هستند، اما مرکز گامالیا شروع به تطبیق آنها با توجه به پروتکل‌ ها کرده است.
به گزارش اسپوتنیک، در بیانیه صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه آمده است: با تکیه بر پروتکل‌ های موجود برای توسعه فوری نسخه‌ های واکسن برای گونه‌ های نگران‌ کننده، (مرکز گامالیا) توسعه نسخه جدیدی از واکسن اسپوتنیک را که با اومیکرون سازگار شده است، آغاز کرده است.
علائم سویه اومیکرون ویروس کرونا نامگذاری شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.11.2021
علائم سویه اومیکرون ویروس کرونا نامگذاری شد
همانطور که توسط صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه ذکر شده است، بعید است که چنین اصلاحی مورد نیاز باشد. با این حال، در این صورت، نسخه جدید اسپوتنیک می تواند تا ۴۵ روز دیگر برای تولید انبوه آماده شود.
این صندوق گفت: "صدها میلیون تقویت کننده اسپوتنیک علیه اومیکرون می توانند تا ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ در بازار بین المللی راه اندازی شوند و در سال ۲۰۲۲ ممکن است بیش از سه میلیارد دوز در دسترس باشد."
در ۲۰ نوامبر، دانشمندان در بوتسوانا و آفریقای جنوبی گونه بی.۱.۱.۵۲۹ ویروس کرونا را گزارش کردند که حاوی بیش از چهل جهش در پروتئین S است که برای آلوده کردن سلول‌ ها توسط پاتوژن ضروری است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала