ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

افزایش ۱۰ برابری بلیت ورزشگاه آزادی، تماشای فوتبال را لاکچری کرد +عکس

CC BY-SA 4.0 / Tasnim News Agency / افزایش ۱۰ برابری بلیت ورزشگاه آزادی، تماشای فوتبال را لاکچری کرد +عکس
افزایش ۱۰ برابری بلیت ورزشگاه آزادی، تماشای فوتبال را لاکچری کرد +عکس - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.11.2021
قیمت بلیت تماشای مسابقات در ورزشگاه آزادی تهران برای هواداران تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس پس از حدود ۲۲ ماه ممنوعیت حضور تماشاگران، ۱۰ برابر افزایش یافته است.
به گزارش اسپوتنیک، به تازگی بلیت دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و نساجی قائمشهر از سری رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی، به قیمت ۵۰، ۷۰ و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و در هفته‌ی اخیر نیز اعلام شد که تماشای دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان از سری رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی قیمتی معادل ۵۰، ۸۰ و ۱۰۰ هزار تومان خواهد داشت، اعدادی که نسبت به قبل از ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا که به حدود ۲۲ ماه قبل باز می‌گردد، رشد عجیب و غریبی داشته است.
قبل از شیوع ویروس کرونا حضور تماشاگران در ورزشگاه‌های کشور ایران به منظور تماشای مسابقات فوتبال مبلغ خرید بلیت در مسابقات باشگاهی ۵۰۰۰ تومان و ۱۰ هزار تومان بود. اما اکنون قیمت بلیت تماشای دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی و نیز پرسپولیس و صنعت نفت آبادان با قیمت کف ۵۰ هزار تومان و سقف ۱۰۰ هزار تومان اعلام شد که می‌توان گفت قیمت بلیت تماشای مسابقات در ورزشگاه آزادی ۱۰ برابر شده است.‌
کاربران در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این خبر واکنش‌های مختلفی نشان می‌دهند. جمعی عنوان می‌کنند یکی از دلخوشی‌های مردم ایران به ویژه برای قشر جوان، حضور در ورزشگاه‌ها و تماشای مسابقات فوتبال است و افزایش سرسام‌آور قیمت بلیت تماشای مسابقات می‌تواند به عنوان اهرمی بازدارنده نسبت به حضور افرادی باشد که تمایل بسیاری برای حضور در ورزشگاه دارند اما از توان مالی لازم برخوردار نیستند.
عده‌ای نیز عنوان می‌کنند افرادی که همواره در ورزشگاه‌های کشور برای تماشای مسابقات فوتبال حضور پیدا می‌کنند، عموما از طبقه متوسط و بعضا ضعیف به لحاظ مالی و اکثرا هم جوانان بین ۱۴ تا ۳۰ سال هستند. بر این اساس افزایش ۱۰ برابری قیمت بلیت در ورزشگاه آزادی برای این قشر خبر خوبی نخواهد بود و به طور حتم اگر یکی از اهداف ورزش ایران سرگرم کردن جوانان با حضور آن‌ها در ورزشگاه‌ها است باید در رابطه با قیمت بلیت چاره‌اندیشی شود و راهکارهای لازم مد نظر قرار گیرد.
جمعی دیگر از کاربران هم به این موضوع اشاره کردند که اگر از سوی متولیان امر تدابیر لازم اندیشیده نشود و نسبت به حضور طبقه متوسط و ضعیف کشور از نظر مالی در ورزشگاه‌ها به راهکار مناسب نرسند، فوتبال دیدن و حضور در ورزشگاه نیز به عنوان یک اتفاق دست نیافتنی برای بسیاری از علاقمندان تبدیل خواهد شد و افرادی که از توان مالی لازم برخوردار نیستند و همواره پای ثابت حضور در ورزشگاه‌ها به ویژه برای تماشای دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس بوده‌اند رنگ سکوهای آزادی را به چشم نخواهند دید.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала