ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جریمه سنگین برای مصرف کنندگان گاز در پله مصرفی چهارم

© Sputnik / Ilja Pitalevمذاکرات روسیه و پاکستان برای ساخت خط لوله گاز شمال-جنوب
مذاکرات روسیه و پاکستان برای ساخت خط لوله گاز شمال-جنوب - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.11.2021
مشترکان گاز در ایران که مصرف آنها وارد پله مصرفی چهارم و بعد آن شود، مشمول جریمه های سنگین خواهند شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، از روز اول آذرماه برخورد با مشترکان پرمصرف گاز آغاز شده است به طوری که قبضی که برای مصرف گاز از ابتدای آذرماه صادر خواهد شد، با احتساب جریمه سنگین برای مشترکان پرمصرف خواهد بود.
محمد عسگری، سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در این خصوص گفت: مشترکانی که میزان مصرف گاز آنها در سه پله نخست مصرف قرار گیرد مشمول جریمه نخواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: مصرف گاز 75 درصد مشترکان در سه پله نخست مصرفی قرار می گیرد که این دسته از مشترکان، هیچ گونه تغییری در پرداخت بهای مصرفی نخواهند داشت؛ اما 25 درصد مشترکان، مصرف گازی بالاتر از الگوی مصرف دارند که این دسته از مشترکان که نیمی از مصرف گاز بخش خانگی را به خود اختصاص داده‌اند، از امروز شامل جریمه های سنگین در قبوض مصرفی خواهند شد.
در واقع کسانی که در هر اقلیم، تا پله 3 مصرف گاز داشته باشند، مشمول جریمه‌های سنگین نخواهند شد؛ اما مشترکانی که مصرف گاز آنها وارد پله مصرفی چهارم و بعد از آن شود، مشمول جریمه های سنگین خواهند شد.
سخنگوی شرکت ملی گاز در ارتباط با میزان جریمه‌های سنگین در نظر گرفته شده برای مشترکان پرمصرف بیان داشت: جزئیات مصوبه دولت در این زمینه در روزهای آینده، اطلاع رسانی خواهد شد.
عسگری همچنین خاطرنشان کرد: قبض مشترکانی که در ماه‌های سرد سال کمتر از 200 مترمکعب در ماه مصرف گاز داشته باشند، رایگان خواهد بود.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала