ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جزییات مرگ اکبر خرمدین

© Photo / Amin Ahoueiپدر بابک خرمدین
پدر بابک خرمدین - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.11.2021
اکبر خرمدین که پسر خود را مثله کرده بود در زندان ایران درگذشت.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، اکبر خرمدین پدر بابک خرمدین به اتهام قتل دختر، پسر و داماد خود در زندان بود و اکنون شنیده‌ها حاکی از مرگ او در زندان بر اثر ایست قلبی است.
طبق گفته قاضی شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران پدر و مادر خرمدین اعتراف کرده بودند که داماد خانواده خرمدین در سال 1390 و دختر خانواده در سال 1397 را به همان روش یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله به قتل رساندند. شهریاری 27 اردیبهشت ماه از قتل بابک خرمدین کارگردان سینما توسط پدر و مادرش خبر داده بود.
قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران اظهار کرد: اکبر خرمدین که به سرطان مبتلا بود به خاطر ایست قلبی صبح امروز در زندان رجایی شهر فوت کرد.
پدر بابک خرمدین در زندان رجایی شهر کرج به پیشواز مرگ رفت. اکبر خرمدین اواخر اردیبهشت امسال پسر خود به نام بابک خرمدین که از کارگردانان مشهور سینما بود، به قتل رساند.
 ساخت مستند پدرکشتگی سوژه قتل بابک خرمدین - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.06.2021
ساخت مستند "پدرکشتگی" سوژه قتل بابک خرمدین
رسیدگی به این پرونده با کشف جسد مثله شده بابک خرمدین در اکباتان آغاز شد و ساعتی بعد اکبر خرمدین به قتل پسرش اعتراف کرد. در حالی که متهم اعتراف کرد با همدستی همسرش پسر خود را کشته و مثله کرده بود؛ چند روز بعد نیز اعتراف کرد که دختر خود و دامادش را نیز به قتل رسانده بوده است.
عصر بیست و پنجم اردیبهشت سال 1400 مأموران پلیس شهرک اکباتان در جریان کشف جسد مثله شده مردی در یک سطل زباله واقع در خیابان نفیسی قرار گرفتند. با شروع تحقیقات مأموران پلیس و تیم جنایی مشخص شد، جسد متعلق به بابک خرمدین کارگردان مطرح ایران است.
بنا بر حساسیت موضوع مأموران پلیس بررسی‌های کارشناسی درباره محیط جغرافیایی و چگونگی ارتکاب جرم را در محل کشف جسد مثله شده آغاز کردند. تحقیقات دقیق‌تر توجه مأموران را به دوربین مداربسته بانکی که رو به روی سطل زباله بود جلب کرد.
تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم با اخذ مجوز قضائی برای بازبینی دوربین مداربسته به بانک مراجعه کردند و بی وقفه پنج ساعت فیلم دوربین مداربسته را لحظه به لحظه رصد کردند.
مأموران پلیس در بازبینی پنج ساعته فیلم دوربین مداربسته مشاهده کردند که مردی از یک خودرو " ال 90 " سفید رنگ با چمدانی که جسد مثله شده بابک خرمدین در آن بود پیاده شده و چمدان را داخل سطل آشغال پرتاب و از صحنه جرم متواری شده است.
بابک خرمدین - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.05.2021
کاشت نهال در محل کشف جسد بابک خرمدین در شهرک اکباتان +عکس، ویدئو
تیم پلیسی پس از تحقیقات محرمانه و استعلام از پلاک خودرو هویت صاحب " ال 90" سفید رنگ را که اکبر خرمدین پدر مقتول بود را کشف و در یک عملیات هماهنگ قاتل و همسرش را بازداشت کردند.
در بازجویی‌های اولیه پدر و مادر مقتول به جنایت هولناک اعتراف و ادعا کردند که پسرشان را با مسموم کردن با قرص خواب‌آور داخل غذای بابک خرمدین را بی هوش کرده و پدر خانواده پس از چند ضربه چاقو جسد را به حمام زیر دوش آب منتقل و مثله می‌کند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала