ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

باران دلار در کالیفرنیا تردد خودروها را متوقف کرد +ویدئو

CC BY 2.0 / liz west / Greedباران دلار در کالیفرنیا تردد خودروها را متوقف کرد +ویدئو
باران دلار در کالیفرنیا تردد خودروها را متوقف کرد +ویدئو - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.11.2021
به دنبال باز شدن ناگهانی درب خودروی زرهی حمل اسکناس در ایالت کالیفرنیای آمریکا تردد خودروها در بزرگراه متوقف شد.
به گزارش اسپوتنیک، روز گذشته در جریان عبور خودروی زرهی حامل ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد در بزرگراهی در ایالت کالیفرنیای آمریکا، به ناگهان درب این خودرو باز شد و کیسه‌‌های اسکناس به سطح سواره‌رو پرتاب شدند و بارشی از اسکناس‌ها در سطح جاده شکل گرفت. خروج سرنشینان خودروهای در حال گذر در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه برای جمع‌آوری اسکناس‌ها، موجب اختلال در تردد خودروها در این بزرگراه شد.
نیروهای پلیس و بزرگراه کالیفرنیا از شهروندانی که این اسکناس‌ها را یافته‌اند درخواست کرده‌اند که آنها را بازگردانند و تهدید کرده‌اند که شهروندان در صورت بازنگرداندن این اسکناس‌ها، تحت تعقیب قرار خواهند گرفت و بازداشت خواهند شد. پلیس ایالتی گفت: "اگر در بزرگراه پول پیدا کردید، مال شما نیست. این پول مربوط به شرکت بیمه سپرده فدرال است و خودروی حمل پول به بانک تعلق دارد و پول‌ها باید برگردانده شود." ضمن اینکه در جریان این اتفاق ۲ مظنون به اتهام خودداری از بازگرداندن اسکناس‌های پخش شده در سطح این بزرگراه، دستگیر شدند.
کاربران در صفحات اجتماعی با کنایه و طنز به این اتفاق واکنش نشان می‌دهند. این کاربران عنوان می‌کنند چه بارش پر باری بوده و برخلاف ایران که کامیون حمل سیب زمینی و پیاز و مرغ منجمد واژگون می‌‌شود در اروپا ماشین‌های حمل اسکناس این چنین بارانی از دلار می‌بارد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала