ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

رسانه‌ها در اسرائیل: خدمتکار خانه وزیر دفاع اسرائیل جاسوس ایران بود

© Sputnik / Vladimir Astapkovichاسرائیل در اعتراضات ایران دخالتی ندارد
اسرائیل در اعتراضات ایران دخالتی ندارد - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.11.2021
سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل اعلام نمود که یکی از خدمتکاران خانه وزیر جنگ این کشور به جاسوسی فردی مرتبط با ایران از وزیر کمک می کرد و وی را بازداشت کرده اند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، روزنامه اسرائیلی تایمز آو اسرائیل نوشت که امروز پنج شنبه مردی اسراییلی که در خانه بنی گانتس وزیر جنگ این رژیم به عنوان خدمتکار مشغول بود، پیش تر در ماه جاری میلادی به اتهام داوطلب شدن برای جاسوسی از گانتس برای ایران بازداشت شده است.
شین بت مدعیست، مردی به نام عُمری گورن مدت کوتاهی پس از تماس برقرار کردن با شخصی مرتبط با ایران و پیش از این که بتواند آسیبی به وی وارد کند، دستگیر شده است.

همچنین، امروز از این شخص شکایتی به عمل آمده است که در آن اتهام جاسوسی علیه او مطرح است، جرمی که مجازاتی ۱۰ تا ۱۵ ساله به دنبال دارد.
سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل در خصوص این مسئله افزود: گورن "به فردی مرتبط با ایران دسترسی پیدا کرده و پیشنهاد داده است با توجه به دسترسی اش به خانه وزیر به روش های مختلف به او کمک کند".
این اقدام شامل بحث درباره امکان نصب بدافزارها روی سیستم کامپیوتر شخصی گانتس نیز بوده است که می توانست برای عامل مرتبط با ایران، دسترسی به سیستم وزیر را ایجاد کند.عُمری گورن برای ثابت کردن توانمندی و جدیتش، از برخی از اشیا در قسمت های مختلف خانه ی وزیر از جمله کامپیوتر وزیر عکس گرفته و برای فرد دیگر فرستاده بود".
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала