ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

برخی خودروها در ایران تا ۱۵ میلیون تومان ارزان شدند

© Photo / IRNASaipa Motor Corporation(سایپا)
Saipa Motor Corporation(سایپا) - اسپوتنیک ایران, 1920, 16.11.2021
به دلیل فک شدن سند خودروهای رهنی از سوی ایران خودرو و سایپا و امکان فروش این محصولات میزان عرضه خودرو به بازار افزایش یافته و لذا باکاهش قیمت در روزهای اخیر مواجه بودیم.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از پرتال عصر ایران، در بازار خودرو تقاضای کاذب که مبتنی بر سرمایه گذاری باشد وجود نداشته و همین امر باعث شد تا شاهد سقوط قیمت خودرو حتی تا ۱۰ و ۱۵ میلیون تومان باشیم.
بررسی روند قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد در حالی‌که بازار این هفته را نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته افزایشی آغاز کرد، اما در ادامه از ثبات نسبی برخوردار شد.
بررسی معاملات بازار خودرو نشان از تثبیت قیمت‌ها نسبت به اوایل هفته داشته و حتی در برخی از خودروها نیز روند قیمت ها کاهشی شده است.
سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران در خصوص ارزان شدن قیمت خودروهای داخلی ادامه داد: خودرو" پژو پارس TU۵" که در هفته گذشته با قیمت ۳۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می شد هم اکنون با رقم ۳۳۵ میلیون تومان هم خریدار ندارد و یا پراید ۱۳۱ که تا ۱۵۴میلیون تومان قیمت را تجربه کرده بود الان با رقم۱۴۷ میلیون تومان ارائه می شود.همچنین در خودروهایی مانند پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ نیز با کاهش ۵ و ۱۰میلیونی قیمت نسبت به هفته گذشته مواجه بودیم.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала