آیا ترامپ از شرکت در انتخابات 2024 منصرف شده است؟

© AP Photo / Mark Humphreyجان بولتون
جان بولتون  - اسپوتنیک ایران, 1920, 16.11.2021
Telegram
جان بولتون دلیل عدم شرکت ترامپ در انتخابات بعدی را از این جهت عنوان کرد که او از شکست دوباره عمیقاً نگران است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تارنمای « اسکای نیوز»، جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا اعلام کرد که به اعتقاد او دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در انتخابات سال ۲۰۲۴ شرکت نخواهد کرد. جان بولتون دلیل عدم شرکت ترامپ را از این جهت عنوان کرد که او از شکست دوباره عمیقاً نگران است.
وی در ادامه گفت:« ترامپ نمی‌خواهد به عنوان یک بازنده در تاریخ از او یاد شود. در حال حاضر، میدان برای جمهوری خواهان کاملاً باز است و فکر می‌کنم رقابتی شدید در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا شکل خواهد گرفت».
هشدار رئیس جمهور چین به بایدن - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.11.2021
هشدار رئیس جمهور چین به بایدن
گفتنی است که براساس نظرسنجی انجام شده توسط کالج «امرسون» که طی یک ماه گذشته انجام شده است، ترامپ موفق به کسب حمایت و اعتبار بیشتری در میان افکارعمومی آمریکایی‌ها شده است.
این نتایج حاکی از آن است که ۴۶ درصد از شرکت کنندگان یک ماه گذشته از بایدن حمایت کرده اند و به البته ترامپ به میزان بیشتری و حدود ۴۷ درصد رضایت شهروندان آمریکایی را بدست آورده است.
در عین حال براساس نتایج اعلام شده، ۶ درصد از رأی دهندگان خواستار «شخص دیگری» غیر از بایدن و ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا هستند و ۲ درصد نیز هنوز در «بلاتکلیف» به سر می‌برند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала