ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کانیه وست خود را پوتین جوان نامید

© AP Photo / Evan Vucci کانیه وست خود را پوتین جوان نامید
 کانیه وست خود را پوتین جوان نامید - اسپوتنیک ایران, 1920, 12.11.2021
کانیه وست خواننده رپ آمریکایی خود را با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مقایسه کرد و خود را سلطان فرهنگ نامید.
به گزارش اسپوتنیک، کانیه وست خواننده رپ آمریکایی خود را ولادیمیر پوتین جوان نامید. این نوازنده در جریان نمایش "درینک چمپس" که در کانال YouTube Revolt منتشر شد، خود را با رئیس جمهور روسیه مقایسه کرد.
پوتین از موزه داستایفسکی دیدار نمود، فئودرو داستایفسکی نویسندهٔ مشهور و تأثیرگذار اهل روسیه بود - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.11.2021
چندرسانه ای
پوتین و داستایفسکی
این نوازنده و خواننده آمریکایی اظهار داشت که با گپ، آدیداس همکاری می کند و تأثیر زیادی روی برندها دارد. زمانی که فهمیدم فرهنگ نفت است، متوجه شدم که مانند ولادیمیر [پوتین] هستم. فرهنگ انرژی است. وست در ادامه گفت: و من در 20 سال گذشته سلطان فرهنگ بوده ام و تا 2000 سال آینده نیز پادشاه فرهنگ خواهم بود.
مجریان برنامه چندین بار حرف هنرمند آمریکایی را قطع کردند و از این مقایسه خندیدند. آنها می خواستند بدانند که آیا خواننده رپ واقعاً خود را با رئیس جمهور روسیه مقایسه می کند یا خیر.
سال گذشته، کانیه وست مجموعه‌ای از پست‌ها را در حساب توییتر خود منتشر کرد که در آن خود را موسی جدید معرفی کرد و از انتشار موسیقی جدید خودداری کرد تا زمانی که شرکت‌هایی که با آنها قرارداد امضا کرد، او را از تعهداتش خارج نمایند. این نوازنده همچنین تصویری از پوتین را در شبکه اجتماعی منتشر کرد که قبلاً آن را چاپ و روی دیوار خود آویزان کرده بود.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала