ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واکنش ستاد حقوق بشر ایران به ادعای گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره یک زندانی

© Flickr / Thomas Hawkواکنش ستاد حقوق بشر ایران به ادعای گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره یک زندانی
واکنش ستاد حقوق بشر ایران به ادعای گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره یک زندانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 12.11.2021
حساب کاربری ستاد حقوق بشر ایران نتایج بررسی‌های خود در مورد ادعای گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره "آتنا دائمی" را منتشر کرد.
به گزارش اسپوتنیک، ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به توئیت مری لالور، گزارشگر ویژه سازمان ملل درخصوص مدافعان حقوق بشر مبنی بر محرومیت آتنا دائمی از تماس با خانواده‌ خود، نوشت: گزارشگران ویژه باید به منابع معتبر تکیه کنند. ستاد حقوق بشر در مورد خبر منتشره گزارشگر تحقیق کرده و نتایج به دست آمده، به شرح زیر است: خانم دائمی در طول هفت ماه گذشته ۳۴ بار با خانواده و وکیل خود ملاقات کرده است. وی، همچنین مشکلی برای تماس با خانواده خود، طبق مقررات مربوطه، ندارد.
پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد حقوق بشر در پایان نوشته است: ادعاهای گزارشگر سازمان ملل در حالی مطرح می‌شود که تمام زندانیان در ایران مطابق ضوابط و مقررات، از حق تماس با خانواده و وکیل و ملاقات با آن‌ها برخوردار هستند.
مری لالور در توئیتی ادعا کرده بود: من گزارش‌های نگران‌کننده‌ای می‌شنوم مبنی بر اینکه آتنا دائمی بیش از دو ماه است که اجازه ندارد با خانواده‌اش تماس بگیرد. من از مقامات ایرانی می‌خواهم فوراً یک تماس تلفنی ترتیب دهند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала