ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اعلام تاریخ دقیق حضور تماشاگران در استادیوم‌ های ایران

© Photo / IRNAاعلام تاریخ دقیق حضور تماشاگران در استادیوم‌های ایران
اعلام تاریخ دقیق حضور تماشاگران در استادیوم‌های ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.11.2021
معاون فنی و مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ایران اعلام کرد وزارت بهداشت کلیات و جزئیات ساز و کار برای کنترل تماشاگران را در ستاد ملی مبارزه با کرونا روز شنبه آینده تصویب خواهد کرد و از اول آذر ماه این مساله اجرایی و عملیاتی خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، محسن فرهادی در مورد شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها اظهار داشت: سامانه واکسیناسیون با اتصال به سامانه وزارت کشور از اول آذر قابل بهره‌برداری است و امکان حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها، باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های مسقف ورزشی را تأمین می کند.
دادستان کل ایران: بحث حضور زنان در ورزشگاه ها از برنامه های دشمن است - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.09.2019
دادستان کل ایران: بحث حضور زنان در ورزشگاه ها از برنامه های دشمن است
فرهادی در مورد اینکه چگونه فدراسیون ها می‌توانند از این سامانه استفاده کنند، گفت: فدراسیون ها و تمام مراکزی که خدمات ارایه می‌کنند می‌توانند با این سامانه ارتباط برقرار کنند و از طریق کد ملی یاQRC( کیو آر کد) که در گوشی تلفن همراه تماشاگر است یا پرینتی که همراه دارد به راحتی می‌توان درهنگام فروش بلیت اینترنتی این مساله را کنترل کرد یا تزریق واکسن تماشاگران را کنترل کرد.
معاون فنی و مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت تصریح کرد: از آذرماه امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شاهد حضور تماشاگران باشیم البته همچنان استفاده از ماسک، تهویه مناسب و رعایت فاصله گذاری اجتماعی الزامی است.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала