ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دادستان کل ایران: گرانی‌ های اخیر پشت پرده‌ هایی دارد

© Photo / IRNAدادستان کل ایران: گرانی‌ های اخیر پشت پرده‌ هایی دارد
دادستان کل ایران: گرانی‌ های اخیر پشت پرده‌ هایی دارد - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.11.2021
دادستان کل جمهوری اسلامی ایران گفت: گرانی‌ های اخیر پشت پرده‌ هایی دارد و پشت پرده‌ های گرانی‌ ها را دستگاه‌ های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، محمد جعفر منتظری دادستان کل جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه نشست کارآموزان کارشناسان رسمی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره گرانی‌ های اخیر گفت: موضوع  گران فروشی در صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی است، اما ما اعلام کردیم به لحاظ اینکه مساله گرانی‌ ها برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌ کند، دادستانی هم در کنار سازمان تعزیرات به این موضوع ورود کند. 
انتقاد نماینده مجلس ایران از گرانی های سرسام آور در کشور - اسپوتنیک ایران, 1920, 07.11.2021
انتقاد نماینده مجلس ایران از گرانی های سرسام آور در کشور
وی افزود: یکی دو ماه است که به صورت افسار گسیخته گرانی‌ ها را در برخی از نیازهای مردم مشاهده می‌ کنیم، به نظر می رسد پشت پرده‌ هایی دارد.
دادستان کل خاطر نشان کرد: پشت پرده‌ های این گرانی‌ ها را دستگاه‌ های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند اما برخورد با گران فروشانی که بی ضابطه قیمت‌ ها را بالا می‌ برند، جز وظایف و تکالیف سازمان تعزیرات حکومتی است. ما بنا داریم تا از ظرفیتی که در دادسراها و دادستانی‌ های سراسر کشور داریم در این زمینه استفاده کنیم.
منتظری تصریح کرد: موضوع گرانی‌ ها را هم در شورای عالی قضایی امروز اعلام کردیم به لحاظ اینکه مسأله گرانی‌ ها به مردم فشارهای زیادی می‌ آورد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала