ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

درمان ناباروری بانوان در ایران تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد

© Photo / IRNAحنان حاجی محمودی، مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران
حنان حاجی محمودی، مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.11.2021
حنان حاجی محمودی، مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران اعلام کرد موضوع تحت پوشش قرار گرفتن درمان ناباروری بانوان در بودجه امسال دیده شده که بعد از مکاتبات با دولت و دریافت مصوبه از هیات دولت به سمت انعقاد قرارداد با موسسات مربوطه رفتیم تا خدمات ناباروری را بیمه کنند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصر ایران، حنان حاجی محمودی با بیان اینکه ذیل اعتبار سیاست های جمعیتی، ما دو موضوع بیمه مادران فاقد بیمه و فرزندان خردسال آنها را در دستور کار داریم، افزود: در همین راستا اقدامات مربوط به بیمه همه افرادی که مشمول این طرح بودند، بدون هیچ محدودیتی انجام شد که در آمار بیمه سلامت وجود دارد.
طلبه ها در ایران  برای درمان ناباروری به زن و شوهرها  کمک می کنند - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.01.2021
طلبه ها در ایران برای درمان ناباروری به زن و شوهرها کمک می کنند
وی با بیان اینکه هزینه سونوگرافی، انواع جراحی ها، تصویربرداری، آزمایشات، دارو و هر هزینه ای که مربوط به این موضوع شود، تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: این موضوع به عنوان نشان ناباروری مطرح شده، به این معنا که یک پزشک متخصص زنان می تواند این نشان را به بیمه شده خود متصل کند و پس از آن شخص می تواند از خدمات ستاره دار که براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت است، بهره مند شود.
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت تصریح کرد: این طرح به مرور زمان توسعه پیدا می کند و در راستای سیاست های جمعیتی که مد نظر مقام معظم رهبری و دولت است، انجام خواهد شد.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала