ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

شرایط جدید اعزام مشمولان به خدمت سربازی

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / شرایط جدید برای اعزام مشمولان به خدمت سربازی
شرایط جدید برای اعزام مشمولان به خدمت سربازی - اسپوتنیک ایران, 1920, 05.11.2021
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ایران اعلام کرد که از اول دی تمامی مشمولان باید علاوه بر واکسن‌ های سه گانه، واکسن کرونا را نیز دریافت کرده باشند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ایران در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون سربازان اظهار داشت: خوشبختانه همه سربازان در مراکز آموزشی و پادگان‌ها واکسیناسیون شده‌اند.
چرا پس از واکسیناسیون عمومی شاهد افزایش موارد ابتلا به کرونا هستیم؟ - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.11.2021
چرا پس از واکسیناسیون عمومی شاهد افزایش موارد ابتلا به کرونا هستیم؟
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: با توجه به اجرای طرح واکسیناسیون سراسری در کشور، مقرر شد که از اول دی ماه برای اعزام مشمولان به خدمت کلیه مشمولان همانگونه که واکسن‌های سه‌گانه را تزریق می‌کنند باید واکسن کرونا را نیز تزریق کرده باشند.
وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که آیا یک دوز واکسن هم کفایت می کند یا باید هر دو دوز را دریافت کرده باشند ، گفت: باید هر دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده باشد در غیر اینصورت از اعزام آنها ممانعت به عمل می آید.
امیر دریادار دوم رحیمی پور خاطرنشان کرد: مشمولان هنگامی که تقاضای برگه اعزام را می دهند مکلف به تزریق واکسن هستند البته با توجه به شرایط واکسیناسیون در حال حاضر جمعیت زیادی از افراد کشور واکسینه شده اند.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد:  مشمولان باید کارت واکسن کرونا را  برای ورود به مرکز آموزشی همراه داشته باشند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала