ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سخنگوی سپاه: آمریکایی‌ها در پی اسکورت سارقان نفت ایران بودند

© Photo / IRNAسخنگوی سپاه: آمریکایی‌ها در پی اسکورت سارقان نفت ایران بودند
سخنگوی سپاه: آمریکایی‌ها در پی اسکورت سارقان نفت ایران بودند - اسپوتنیک ایران, 1920, 04.11.2021
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: استکبار جهانی به ویژه آمریکا می‌داند که اگر بخواهد با ایران دست به مقابله بزند، با کوچکترین عملی بارانی از پهباد نصیبش خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با اشاره به موضوع توقیف یک نفتکش در دریای عمان گفت: آنها آمده بودند از سارقان نفت ایران حمایت و آنها را اسکورت کنند.
برخورد سپاه با آمریکایی‌ها در دریای عمان  - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.11.2021
برخورد سپاه ایران با آمریکایی‌ها در دریای عمان + فیلم
سردار رمضان شریف افزود: با توقیف این نفتکش، نیروهای آنها پشت سلاح‌هایشان خشکشان زده بود و حتی پلک هم نمی‌زدند و فرزندان این مرز و بوم را نظاره می‌کردند.
وی تاکید کرد: البته از این دست اتفاقات برای اولین بار نبوده و صحنه رویارویی با آمریکایی‌ها و اظهار عجز آنها در مقابل نیروهای ایران چند بار دیگر هم تکرار شده است.
سردار رمضان شریف توضیح داد: آمریکایی‌ها در دوران ترامپ با آن همه شناورهای مدرن و سلا های مخرب که به زعم خودشان هر یک از آنها می‌تواند هزار نفر را بکشد، در مقابل فرزندان این مرز و بوم زانو زدند.
سخنگوی سپاه گفت: اصابت موشک‌های ما به هواپیمای فوق مدرن آمریکا یکی دیگر از صحنه‌های رویایی ما با نظام استکبار بود که بار دیگر نشان داد که قدرتی جلو دار ایران نیست.
وی اضافه کرد: بدون شک موضوع گرفتن نفتکش توسط تکاوران سپاه تا همیشه در تاریخ و یاد و خاطره نظامیان دنیا باقی می‌ماند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزود: استکبار جهانی به ویژه آمریکا می‌داند که اگر بخواهد با ایران دست به مقابله بزند، با کوچکترین عملی بارانی از پهباد نصیبش خواهد شد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала