ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مقام ایرانی وعده اتصال مجدد تمام جایگاه های سوخت به سامانه هوشمند را داد

© Sputnik / Valeriy Melnikov / ورود به گالری تصاویرمقام ایرانی وعده اتصال مجدد تمام جایگاه های سوخت به سامانه هوشمند را داد
مقام ایرانی وعده اتصال مجدد تمام جایگاه های سوخت به سامانه هوشمند را داد - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.11.2021
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران: از پایان وقت امروز سوختگیری در تمام جایگاه‌ها با کارت سوخت انجام می‌شود.
به گزارش اسپوتنیک، جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: از 4 هزار جایگاه سوخت در سراسر کشور 3 هزار و 700 جایگاه دوباره به سامانه هوشمند سوخت متصل شده‌اند.
وی گفت: پروژه اتصال جایگاه‌ها به سامانه هوشمند امروز به پایان می‌رسد و سوختگیری در تمام جایگاه‌ها با کارت سوخت انجام می‌شود.
در بیش از 80 درصد جایگاه‌های سوخت در ایران بنزین سهمیه‌ای عرضه می شود - اسپوتنیک ایران, 1920, 31.10.2021
در بیش از 80 درصد جایگاه‌های سوخت در ایران بنزین سهمیه‌ای عرضه می شود
سامانه هوشمند سوخت روز سه شنبه هفته گذشته(4 آبان) به دلیل حمله سایبری از دسترس خارج شد. با این حال عصر همان روز، پمپ‌بنزین‌ها توزیع بنزین با نرخ آزاد را از سر گرفتند و کار برای اتصال سامانه هوشمند سوخت نیز آغاز شد. اتصال جایگاه‌های سوخت به سامانه هوشمند با سرعت انجام شد تا امکان دریافت بنزین یارانه‌ای نیز در کشور فراهم شود. در همان زمان البته تاکید شد که سهمیه‌های ذخیره‌شده در کارت‌های سوخت محفوظ است و بعد از آن نیز وزیر نفت از اختصاص سهمیه جبرانی بنزین خبر داد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала