ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

افتتاح خط پروازی تبریز – آنکارا

CC BY 2.0 / Bill Wilt / Iran Air A300افتتاح خط پروازی تبریز – آنکارا
افتتاح خط پروازی تبریز – آنکارا - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.11.2021
مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی از افتتاح پروازهای تبریز – آنکارا و بالعکس خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، رامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی عصر امروز یکشنبه پیش از انجام اولین پرواز این مسیر توسط شرکت هواپیمایی آنادولی جت از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به شهر آنکارای ترکیه اعلام کرد: این پرواز طبق برنامه اعلام شده روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۱۵:۰۵ وارد فرودگاه تبریز شده و ساعت ۱۶ تبریز را به مقصد آنکارا ترک می کند.
لغو هشدار پرواز در آسمان  جمهوری اسلامی ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.10.2021
لغو هشدار پرواز در آسمان جمهوری اسلامی ایران
آذری خاطرنشان کرد: هم اکنون از فرودگاه شهید مدنی تبریز به ۱۲ شهر داخلی و چهار شهر خارجی آنکارا، استانبول، ازمیر و ایروان پرواز انجام می شود.
وی گفت: ۱۵ شرکت هواپیمایی داخلی و چهار ایرلاین خارجی کار جابجایی مسافر از فرودگاه شهید مدنی تبریز را بر عهده دارند که تلاش می شود شبکه پروازی این فرودگاه تا پایان سال گسترش یابد.
طوفان هبوک سرکنسول ترکیه در تبریز نیز در این مراسم برقراری خط پروازی جدید تبریز - آنکارا را تسهیل گر ارتباطات بین دو شهر و البته مسافران دو کشور به ویژه در بخش های تجاری و اقتصادی دانست و نسبت به افزایش این ارتباطات در آینده و تحکیم و توسعه روابط  ابراز امیدواری کرد.
فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمالغرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی ، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و  بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به دلیل واقع شدن در مرز و کریدورهای  هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری ، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала