ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دعوت محسن رضایی برای سرمایه‌ گذاری در ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / دعوت محسن رضایی برای سرمایه‌ گذاری در ایران
دعوت محسن رضایی برای سرمایه‌ گذاری در ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 31.10.2021
محسن رضایی ظهر امروز در حاشیه کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع خبرنگاران گفت: همین طور که در انقلاب و دفاع مقدس با یکپارچگی پیروز شدیم امروز هم برای حل مشکلات اقتصادی کشور نیاز به اتحاد داریم.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از میزان، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران، با بیان اینکه از ایرانیان خارج از کشور می‌ خواهیم سرمایه‌ های فکری و مالی‌ شان را وارد کشور کنند، گفت: فضا در داخل کشور به سرعت در حال تغییر است و همه زیرساخت‌ های لازم برای جهش اقتصادی در ایران فراهم خواهد شد. از همه دعوت می‌ کنیم با انگیزه و با شوق وارد وطن خود شوند.
محسن رضایی: کار برای برداشتن تحریم‌ها آغاز شده است - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.10.2021
محسن رضایی: کار برای برداشتن تحریم‌ها آغاز شده است
وی با بیان اینکه اقتصاد، مهمترین مسئله امروز کشور است، افزود: هم از نظر معیشت و ایجاد رفاه و بهبود زندگی مردم و هم از منظر پیشرفت کشور و رشد اقتصادی کشور، توجه به این موضوع اهمیت دارد. 
معاون اقتصادی رئیس جمهور عنوان کرد: در دولت برای تغییر وضعیت معیشت خانوارها و بهبود اوضاع اقتصادی کشور برنامه‌ ریزی‌ هایی صورت گرفته است که تنها به مسائل روزمره اکتفا نشود. مسائل دراز مدت در کنار موارد روزمره دنبال می‌شود.
رضایی عنوان کرد: یکی از مسائل اساسی که مورد پیگیری ماست، ایجاد هماهنگی و انسجام بین دولت، مجلس، قوه قضاییه، بخش خصوصی و همه مردم است. اول باید از دولت و مجلس شروع کنیم و سپس این یکپارچگی را در بین قوه قضاییه، بخش خصوصی و حتی  سایر آحاد مردم و حتی ایرانیان خارح از کشور گسترش دهیم.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала