ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آخرین محموله هلال احمر وارد ایران شد

© Photo / IRNAورود محموله جدید واکسن کرونا به ایران
ورود محموله جدید واکسن کرونا به ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 31.10.2021
رئیس جمعیت هلال احمر ایران اطلاع داد که این سازمان به تعهدات خود در خصوص میزان واردات واکسن عمل کرده است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر توضیح داد: از ابتدای سال جاری و پس از صدور مجوز از سوی وزارت بهداشت، تلاش‌های جمعیت هلال احمر در راستای واردات واکسن کرونا آغاز شد و امروز با واردات 6 میلیون دوز واکسن، به میزان تعهد داده شده، عمل کردیم.
وی خاطر نشان کرد: در این مدت، جمعیت هلال احمر موفق شد 112 میلیون و 390 هزار دوز واکسن وارد کشور کند که این امر جز با تلاش کارکنان و سازمان‌های تابعه جمعیت هلال احمر محقق نمی‌شد و در همین راستا قدردان تلاش‌های تمامی پرسنل جمعیت هلال احمر و معاونین و مسئولین سازمانی هستیم.
وی افزود: واردات واکسن تنها قسمتی از اقدامات جمعیت هلال احمر در راستای مقابله با کرونا بود و در حرکتی بزرگ، کنترل مرزهای کشور از اسفند سال 99 نیز توسط هلال احمر آغاز شد و بالغ بر 750 هزار نفر از مسافرینی که قصد ورود به کشور را داشتند، مورد پایش قرار گرفتند.
این مقام تاکید کرد: علاوه بر کنترل مرزها، در زمینه پایش اماکن، بستری و درمان بیماران کرونایی و تزریق واکسن نیز هلال احمر نقش‌آفرینی کرد و در بیش از 200 مرکز تزریق واکسن، نیروهای هلال احمر به کار گرفته شدند تا روند تزریق واکسن تسریع شود و به کمک پروردگار موفق شدیم در واکسیناسیون بیش از 40 درصد جمعیت کشور، همکاری کنیم.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала