ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

وقوع آتش سوزی در بازار تهران

© AP Photoوقوع آتش سوزی در بازار تهران
وقوع آتش سوزی در بازار تهران - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.10.2021
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حریق در بازار تهران خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره وقوع حریق در بازار تهران، اظهار کرد:  ساعت ۱۲:۴۳ دقیقه ظهر امروز یک مورد اتش سوزی در بازار تهران، سرای عبدالوهاب بازار حضرتی به سامانه ۱۲ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاه داده شد که بلافاصله پس از  آن چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.
وقوع آتش سوزی در بیمارستانی در تهران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.10.2021
وقوع آتش سوزی در بیمارستانی در تهران
وی ادامه داد: با توجه به اینکه ایستگاه شماره ۱۰۷ در فاصله کمی از این محل بود در فاصله کمتر از یک دقیقه آتش نشانان به محل رسیدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: حادثه در یک بارانداز و محوطه ای شبیه به گاراژ که حدود ۲۰۰۰ متر وسعت داشت رخ داده بود. در این محل چندین انبار قدیمی کنار یکدیگر واقع شده بودند. یکی از این انبار ها به وسعت حدود ۲۵۰ متر سقف شیروانی داشت و در آن اسباب بازی کودکان و لوازم تولد نگهداری می شد. در قسمت بیرونی این انبار نیز وسیله چیده شده بود که دچار آتش سوزی شده بود. 
وی ادامه داد: حریق به سقف های شیروانی سرایت کرده بود و دود زیادی از محل متصاعد می شد به طوری که از نقاط دیگر شهر نیز قابل رویت بود. 
ملکی افزود: آتش نشانان بلافاصله عملیات خود را آغاز کردند. بخشی از سقف ها را شکاف دادند تا آتشی که به سقف ها نفوذ کرده بود را نیز خاموش کنند. در حال حاضر حریق خاموش شده و نیرو ها در حال لکه گیری و ایمن سازی محل هستند. 
وی گفت: خوشبختانه حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت. حریق تحت کنترل است و نیرو ها در حال ایمن سازی و لکه گیری محل حادثه هستند. 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала