رقابت جذاب کشتی گیران ایرانی و آمریکایی در تگزاس

CC BY 4.0 / IRNA / رقابت جذاب کشتی گیران ایرانی و آمریکایی در تگزاس
رقابت جذاب کشتی گیران ایرانی و آمریکایی در تگزاس - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.10.2021
Telegram
بلیت‌ فروشی مبارزه تیم های ملی کشتی آزاد آمریکا و ایران شروع شده است و انتظار می‌رود تمام بلیت‌ها از قبل به پایان برسد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، بلیت فروشی دیدار دوستانه تیم های ملی کشتی آزاد آمریکا و ایران که ۲۱ بهمن در آرلینگتون تگزاس برگزار می‌شود، آغاز شد.
حسن یزدانی انتقام المپیک را از تیلور گرفت - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.10.2021
حسن یزدانی انتقام المپیک را از تیلور گرفت
پس از انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۹۷۹ روابط دو کشور کمرنگ شد. مورد استثنا، ورزشکاران و کشتی گیرانی هستند که از سال ۱۹۹۸ هر از گاهی به دیدار یکدیگر رفته اند و از آن زمان تاکنون کشتی‌گیران آزاد آمریکایی ۱۷ بار در ایران حضور داشتند و ایرانی‌ها نیز ۱۶ بار در مسابقات داخل آمریکا شرکت کرده‌اند.
در مسابقات جهانی اخیر در اسلو، تیم های آمریکا و ایران با کسب سه مدال طلا، به ترتیب مقام های دوم و سوم مسابقات تیمی را به خود اختصاص دادند. پژمان درستکار، سرمربی تیم ملی ایران که پس از بازی‌های توکیو به این سمت رسید، گفت: تیم ملی ایران با قدرت تمام به دیدار آمریکا خواهد رفت.
این مسابقه در زمین بیسبال گلوب لایف فیلد برگزار می‌شود، جایی که تیم های دانشجویی از ایالت های اوکلاهاما و آیووا که یکی از قوی‌ترین‌ها در مسابقات قهرمانی دانشگاه های ایالات متحده محسوب می شوند، بر روی تشک رقابت می کنند. مربیگری این تیم ها بر عهده جان اسمیت، قهرمان دو دوره المپیک و تام برندز، قهرمان المپیک است.
بلیت فروشی این مبارزه شروع شده است و انتظار می‌رود تمام ۲۷ هزار بلیت این مبارزه از قبل به فروش برود. 
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала