ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

نقشه جدید اسرائیل برای مردم ایران

© Photo / Twitter / Pražský hrad - Kancelář prezidenta republiky نقشه جدید اسرائیل برای مردم ایران
 نقشه جدید اسرائیل برای مردم ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.10.2021
روزنامه هاآرتس ر گزارشی از اهداف جدید نهادهای امنیتی اسرائیل برای دشوار کردن و یا مختل کردن زندگی مردم ایران پرده می دارد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر آنلاین، روزنامه هاآرتص در گزارشی نوشت: حمله سایبری اخیر به پمپ بنزین های ایران نشان از استراتژی جدید اسرائیل برای مهار برنامه هسته ای ایران دارد: دشوار ساختن زندگی روزمره ایرانیان دارد.
واکنش شمخانی به بودجه اسرائیل برای حمله به تاسیسات ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.10.2021
واکنش شمخانی به بودجه اسرائیل برای حمله به تاسیسات ایران
حتی اگر اسرائیل عامل این حمله سایبری که در روز سه‌شنبه ده‌ها هزار راننده ایرانی را آزار داد، نبود، این حمله با آخرین استراتژی نهادهای امنیتی تل آویو علیه برنامه هسته‌ای ایران همراه است که آن، بهره برداری از سبک زندگی طبقه متوسط ​​ایران است.
مقامات امنیتی اسرائیل اخیراً هدف خود را متوجه افکار عمومی ایران یا حداقل طبقه متوسط ​​شهری تحصیلکرده کرده اند چراکه آنها را نقطه ضعف تهران می دانند. اسرائیل بر این باور است که این گروه تحمل آسیب به کیفیت زندگی خود را آنچنان ندارد.
یک منبع دیپلماتیک اخیرا تأیید کرد که مقامات اسرائیلی تصمیم گرفته‌اند از ویژگی «تزفونبونی» (اصطلاحی عبری و منفی برای ساکنان شمال تل‌آویو که ثروتمند و لوس تلقی می شوند) طبقه متوسط ​​شهری پرجمعیت ایران استفاده کنند.
یک مقام ارشد اسرائیلی اخیراً گفت که مشکلات روزانه برای تهران مسئله آفرین شده است و حمله سایبری روز سه‌شنبه که بر ۴۳۰۰ پمپ بنزین در سراسر کشور تأثیر گذاشت، آخرین نمونه ی آن است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала