ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واکنش شمخانی به بودجه اسرائیل برای حمله به تاسیسات ایران

CC BY 4.0 / TASNIM NEWS AGENCY / واکنش شمخانی به بودجه اسرائیل برای حمله به تاسیسات ایران
واکنش شمخانی به بودجه اسرائیل برای حمله به تاسیسات ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.10.2021
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در توییتر به تصمیم اسرائیل پاسخ داد.
به گزارش اسپوتنیک، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در توییتر نوشت: "رژیم صهیونیستی به جای اختصاص بودجه 1.5 میلیارد دلاری برای شرارت علیه ایران به فکر تامین ده‌ها هزار میلیارد دلار بودجه برای بازسازی خسارت‌های ناشی از پاسخ کوبنده ایران باشد".
پیشتر کانال 12 تلویزیون اسرائیل فاش کرد تل‌آویو 1.5 میلیارد دلار برای تقویت قابلیت حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران اختصاص داده است. براساس این گزارش، اسرائیل این میزان بودجه را برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای ایران، از جمله تاسیسات زیرزمینی پیش‌بینی کرده است.
مجید تخت روانچی، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل چندی پیش در نامه‌ای به رئیس دوره‌ای شورای امنیت نسبت به هرگونه محاسبه اشتباه و ماجراجویی احتمالی نظامی اسرائیل هشدار داده بود.
در نامه تخت روانچی خطاب به رئیس دوره‌ای شورای امنیت در پاسخ به تهدیدات اخیر اسرائیل آمده بود: طی ماه‌های گذشته، تعداد و شدت تهدیدات تحریک آمیز و ماجراجویانه اسرائیل به طور مداوم افزایش یافته و به سطح هشدار دهنده‌ای رسیده است. آخرین مورد آن از سوی رئیس ستاد ارتش اسرائیل صورت گرفته که تهدید کرده است طرح‌های عملیاتی علیه برنامه هسته‌ای ایران در حال گسترش است و عملیات برای از بین بردن توانایی‌های ایران در عرصه‌های مختلف و در هر زمان ادامه خواهد یافت.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала