ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کارشناسان درباره سقوط سریع نرخ بیت کوین هشدار دادند

© Sputnik / Alexey Vitvitsky / ورود به گالری تصاویرکارشناسان درباره سقوط سریع نرخ بیت کوین هشدار دادند
کارشناسان درباره سقوط سریع نرخ بیت کوین هشدار دادند - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.10.2021
هشدار صندوق پوشش ریسک پنترا کپیتال به معامله گران بیت کوین.
به گزارش اسپوتنیک، صندوق پوشش ریسک پنترا کپیتال در یادداشتی به معامله گران هشدار منتظر ریزش بسیار شدید قیمت بیت کوین پس از پایان چرخه صعودی فعلی باشند تا جایی که مدل سازی های صورت گرفته توسط این موسسه نشان می دهد ارزش بیتکوین ممکن است در این مرحله تا 80درصد ریزش کند. ریزش 80 درصدی بیتکوین برای این رمز خیلی دور از دسترس نیست و بررسی های تاریخی نیز نشان می دهد قیمت بیتکوین در سال های 2013، 2015 و 2017 نیز چنین سقوط هایی را تجربه کرده است.
بزرگ ترین ریزش قیمت بیت کوین مربوط به رسیدن قیمت ان از 20 هزار و 89 دلار به 1111 دلار بود. این رمز در هر دو سال 2020 و 2021 نیز در مقاطعی ریزش های 61 درصدی و 54 درصدی را تجربه کرد و چرخه خرسی 2021 می تواند قیمت آن را به چیزی حدود 12 هزار تا 15 هزار دلار برساند.  
مقدار بیت کوین استخراج شده از ماینرهای بورس ایران مشخص شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 05.10.2021
مقدار بیت کوین استخراج شده از ماینرهای بورس ایران مشخص شد
دن مورهد، مدیر موسسه پنترا کپیتال گفت: چرخه های ریزشی همیشه در بازار هستند و در آینده نیز اتفاق خواهند افتاد. قرار نیست یک روند صعودی تا ابد ادامه داشته باشد همان طور که قرار نیست قیمت ها تا همیشه روز به روز بیشتر ریزش کنند.  
قیمت بیت کوین در اوایل سال جاری میلادی نیز به بالای 60 هزار دلار رسید اما پس از آن و با اخبار منفی مداوم از طرف چین قیمت ها به شدت ریزشی شد تا جایی که بیت کوین نصف ارزش خود را از دست داد.
شمار دیگری از تحلیلگران بازار نظر کاملا متفاوتی دارند و معتقدند باید منتظر بیت کوین 100 هزار دلاری بود. این گروه تایید ضمنی معاملات ارزهای دیجیتالی در آمریکا و کاهش شدید بیت کوین های قابل استخراج را از دلایل اصلی استدلال خود عنوان می کنند. روند قیمتی بیت کوین از آنجایی اهمیت دارد که این رمزارز با در اختیار داشتن حدود 46 درصد از کل سهم ارزش بازار رمزارزها، به ویژه در ماه های اخیر به تعیین کننده ترین عامل مسیر حرکت بازار تبدیل شده است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала