ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پارکینگ بورس تهران فک پلمب شد

CC BY 4.0 / IRNA / پارکینگ بورس تهران فک پلمب شد
  پارکینگ بورس تهران فک پلمب شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.10.2021
سرپرست شرکت بورس تهران گفت: با مذاکره‌ای که با شهرداری داشتیم درب پارکینگ بورس تهران فک پلمب شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، محمود گودرزی، سرپرست شرکت بورس و اوراق بهادار تهران اظهار داشت: روز پنج شنبه شهرداری منطقه 2، درب پارکینگ ساختمان بورس تهران را پلمب کرد، اما این مشکل برطرف و فک پلمب انجام شد ضمن اینکه این موضوع به معاملات ربطی ندارد و خللی در آن ایجاد نمی‌کند و شنبه معاملات بورس و اوراق بهادار مانند گذشته انجام می‌شود.
ساختمان بورس تهران پلمپ شد + عکس - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.10.2021
ساختمان بورس تهران پلمپ شد + عکس
وی با اشاره به اینکه ساختمان بورس تهران در اوایل دهه 90، ساخته شد افزود: در زمان ساخت ساختمان بورس تهران در سعادت آباد، قرار شد 10 طبقه اداری و 7 طبقه زیر زمین ساختمان ساخته شود.
سرپرست شرکت بورس و اوراق بهادار تهران ادامه داد: شهرداری منطقه 2، شرکت بورس تهران را ملکی تجاری و دارای کسری پارکینگ قلمداد می‌کند این درحالیست که در بورس تهران خرید و فروش صورت نمی‌گیرد بنابر‌این تجاری محسوب نمی‌شود.
وی گفت: در ابتدای سال 99، رای کمیسیون ماده 100 درباره مشاعات ساختمان بورس صادر شد و در دیوان عدالت اداری پیگیری‌ها صورت گرفت، اما رای به نفع بورس تهران صادر نشد.
گودرزی بیان کرد: بدهی شرکت بورس تهران 486 میلیارد تومان بوده است که درحال مذاکره با شهرداری هستیم و تلاش می‌کنیم با مذاکره پایان کار ساختمان شرکت بورس را اخذ کنیم.
وی افزود: بر طبق اساسنامه شرکت بورس تهران، بیشتر فعالیت بورس نظارت برفعالیت کارگزاری‌ها، ناشران و ارائه خدمات عمومی به سهامداران است و‌فعالیت شرکت بورس تجاری تلقی نمی‌شود.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала