ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

نماینده مجلس ایران: حرف‌های رئیس فدراسیون فوتبال خوراکی برای بیگانه‌هاست

CC BY 4.0 / IRNA / شهاب‌الدین عزیزی‌خادم
شهاب‌الدین عزیزی‌خادم - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.10.2021
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ایران گفت:حرف‌های رئیس فدراسیون فوتبال ایران به نوعی خوراک برای بیگانه هاست، او و مشاور حقوقی‌اش باید پاسخگو باشند که چرا چنین حرف‌هایی را مطرح کردند.
به گزارش اسپوتنیک، اظهارات شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در برنامه زنده تلویزیونی واکنش‌ها و انتقادات زیادی را به همراه داشت و به همین خاطر قرار است رئیس فدراسیون فوتبال برای ادای پاره‌ای از توضیحات، در جلسه‌ای با حضور اعضای فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی حاضر شود.
اشتباه عجیب فدراسیون فوتبال ایران درباره جهانبخش - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.09.2021
اشتباه عجیب فدراسیون فوتبال ایران درباره جهانبخش
به نقل از فارس، محمدمهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ایران در این خصوص اظهار داشت: قرار است از شهاب‌الدین عزیزی خادم و مشاور حقوقی او غلامرضا رفیعی دعوت کنیم تا در فراکسیون ورزش حاضر شوند و به برخی ابهامات پاسخ بدهند.
رئیس فراکسیون ورزش در پاسخ به این سؤال  خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس که آیا این جلسه به خاطر اظهارات عزیزی خادم پیرامون مسائلی که گفته می‌شود به علوم غریبه مربوط است برگزار می‌شود، گفت:‌ این موضوع دوم است. موضوع اصلی بحث VAR و اظهاراتی است که عزیزی خادم و رفیعی در برنامه فوتبال برتر مطرح کردند. این صحبت‌ها هم به شأن داوران فوتبال کشور و هم به اقتدار و امنیت نظام خدشه وارد کرد. موضوعی که او به زبان آورد و اعلام کرد کشور در 20 سال نتوانسته یک جوراب وارد کند به نوعی خوراک برای بیگانه‌هاست. این مساله قابل پیگرد است و باید جواب بدهد که چرا چنین صحبتی کرد.
وی تصریح کرد: در مورد ادبیاتی که بعد از هر بازی استفاده می‌کند و مصاحبه‌هایی که هیچ سنخیتی با مسائل فنی فوتبال ندارند، باید بازیکنان و کادر فنی تیم در مورد زحمات‌شان ادعا کنند. امروز در ورزش هرکس بیشتر روی مسائل فنی مانند تکنیک، تاکتیک و آمادگی جسمانی تمرکز کند موفق است. نباید به مسائلی که امروز بیشتر جنبه خرافات دارد بپردازیم و از زحمات بازیکنانی که اغلب لژیونر هستند غافل باشیم. اینکه بخواهیم به جای موضوعات فنی خودمان را به مسائلی وصل کنیم که نگاه مردم را عوض و آن‌ها را دچار نگرانی می‌کند، توهین به فرهنگ و روحیه جوانمردی ورزش است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала