ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

شرکت ترامپ از ایجاد شبکه اجتماعی جدید TRUTH Social خبر داد

© REUTERS / Eduardo Munozشرکت ترامپ از ایجاد شبکه اجتماعی جدید TRUTH Social خبر داد
شرکت ترامپ از ایجاد شبکه اجتماعی جدید TRUTH Social خبر داد - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.10.2021
شرکت رسانه ای و فناوری دونالدترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به نام Trump Media & Technology Group از ایجاد شبکه اجتماعی جدیدی به نام TRUTH Social خبر داد که برای تبدیل شدن به "رقیب رسانه های لیبرال" در نظر گرفته شده است.
به گزارش اسپوتنیک، در بیانیه منتشره آمده است: " شرکت  رسانه ای و فناوری ترامپ به زودی یک شبکه اجتماعی به نام TRUTH Social را راه اندازی می کند."
توضیح داده می شود که "مأموریت شرکت رسانه ای و فناوری ترامپ ایجاد رقیبی برای کنسرسیوم رسانه های لیبرال و مخالفت با شرکت های بزرگ فناوری سیلیکون ولی است که از قدرت یک جانبه خود برای خاموش کردن صدای مخالفان در آمریکا استفاده می کنند."
هدایای تقلبی عربستان به ترامپ - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.10.2021
هدایای تقلبی عربستان به ترامپ
ترامپ در بیانیه خود اعلام کرد که یک شبکه اجتماعی جدید "برای مقابله با استبداد فناوری های بزرگ" ایجاد کرده است. وی گفت: " ما در دنیایی زندگی می کنیم که طالبان (گروه تروریستی ممنوعه در روسیه) در توییتر حضور گسترده ای دارند و رئیس جمهور محبوب آمریکایی شما ساکت است. این غیرقابل قبول است. "
شرکت رسانه ای و فناوری ترامپ همچنین از ادغام با شرکت  Digital World Acquisition Group برای تشکیل یک شرکت تجاری جدید با ارزش بالقوه 1.7 میلیارد دلار خبر داد.
ترامپ پس از حوادث 6 ژانویه  که جمعیت حامیانش به کنگره آمریکا حمله کرده و موقتا از تصویب نتایج انتخابات ریاست جمهوری که در آن ترامپ در مقابل جو بایدن شکست خورد، جلوگیری کردند، تقریباً در از همه شبکه های اجتماعی حذف و اخراج شد . وی  شکست خود را تا به حال قبول نکرده است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала