ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سردار اشتری: مسیرهای ترانزیت حمل مواد مخدر با "پهپاد" رصد می‌ شود

© Photo / Young Journalist Clubسردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ایران
سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.10.2021
فرمانده نیروی انتظامی ایران بیان کرد: کشفیات مواد مخدر در مدت شش ماه اول سال نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ایران، صبح روز چهارشنبه در سفر به استان یزد در جمع خبرنگاران ‌‌اظهار داشت: یکی از اهداف این سفر ‌هم‌ افزایی با فرماندهان انتظامی استان‌های همجوار برای تامین  امنیت کویر خواهد بود.
واکنش تند وحیدی به اظهارات الهام علی اِف - اسپوتنیک ایران, 1920, 19.10.2021
واکنش تُند وحیدی به اظهارات الهام علی اِف
فرمانده نیروی انتظامی کشور در همین زمینه افزود: این نشست با حضور فرماندهان انتظامی استان‌ های خراسان رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان، اصفهان و تعدادی از مدیران و فرماندهان‌ حوزه تکاوری ‌در منطقه کویر برگزار می‌شود و در این نشست پیرامون موضوع امنیت کویر و آمادگی برای حفظ امنیت کویر هم‌ اندیشی خواهد شد.
وی با بیان اینکه وضعیت امنیتی استان یزد مطلوب است، تصریح کرد: این استان در مسیر ترانزیت مواد مخدر‌ از شرق کشور به سمت مرکز ایران قرار دارد لذا ‌با برنامه‌ ریزی انجام شده ‌‌تجهیزات لازم در اختیار همکاران قرار داده شده و در روزهای آتی این تجهیزات بیشتر خواهد شد.
اشتری ادامه داد: این تعداد تجهیزات سبب می‌ شود که پایش خوبی در منطقه به وسیله پهپاد داشته باشند و با تجهیزاتی که در اختیارشان است مسیری که مواد مخدر در حرکت و خودروهای آن‌ها را شناسایی کرده و مانع از تردد شوند.
وی افزود: بر اساس قانون لازم است با قاطعیت با این چنین افراد که سبب خسارت بزرگ به جوانان و مردم می‌ شوند برخورد شود.
فرمانده نیروی انتظامی ‌در خصوص استان‌ های همجوار گفت: اقدامات مناسبی برای شناسایی و کشف مواد مخدر، شناسایی باندهای مواد مخدر صورت گرفته ‌‌که با برنامه‌ ریزی خوب و نشست امروز که سبب هماهنگی بین استان‌ ها و منطقه کویری می‌ شود؛ امیدواریم اقدامات بهتری در این زمینه انجام بدهیم.
اشتری با اشاره به اینکه کشفیات مواد مخدر در مدت شش ماه اول سال نسبت به سال گذشته افزایش داشته است گفت: این نشان از فعالیت و جدیت همکاران نیروی انتظامی است، استفاده از تجهیزات به روز و پایش تصویری مرتب در کویر، در مسیر تردد گروه‌ های اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر سبب شد که این اشراف حاصل شود و مانع ورود به شهرهای مرکزی و استان‌ های دیگر شوند.
وی در پاسخ به اقدامات انجام شده در حوزه پلیس هوشمند تصریح کرد: موضوع هوشمندسازی پلیس در هفته نیروی انتظامی بهره‌ برداری شد، با استفاده از داده‌ها و بانک‌ های اطلاعاتی که در اختیار داریم می‌توانیم اقدامات هوشمندانه را انجام بدهیم.
اشتری گفت: با توجه به ظرفیت خوب نیروی انتظامی خدمات الکترونیکی خوبی ارائه می‌شود و در امتداد آن اکنون به موضوع هوشمندسازی رسیدیم و در ادامه در خدمت‌ رسانی به مردم تسریع می‌کنیم.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала