ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دستگیری ۱۰۰ اوباش مجازی با ۱۱ میلیون دنبال کننده

© Fotolia / Jinga80دستگیری ۱۰۰ اوباش مجازی با ۱۱ میلیون دنبال کننده
دستگیری ۱۰۰ اوباش مجازی با ۱۱ میلیون دنبال کننده - اسپوتنیک ایران, 1920, 09.10.2021
رئیس پلیس فتا تهران اعلام کرد که بیش از ۱۰۰ اوباش را در سال جاری بازداشت کردیم که مجموع دنبال‌ کنندگان این افراد نیز بالغ بر ۱۱ میلیون نفر بود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سرهنگ داود معظمی گودرزی در برنامه تلویزیونی، در تشریح اقدامات صورت گرفته توسط پلیس فتا تهران بزرگ در یک سال گذشته، اظهار کرد: حوزه کلاهبرداری‌ها یکی از جرائمی است که آمار آن بیشتر از سایر جرائم بوده و در یک سال اخیر چندین باند از مجرمان فعال در این حوزه را بازداشت کرده و وجوهات به یغما رفته را به مردم بازگرداندیم.
هشدار برای کاربران اندرویدی: شبکه های اجتماعی ویروسی هستند - اسپوتنیک ایران, 1920, 10.08.2021
هشدار برای کاربران اندرویدی: شبکه های اجتماعی ویروسی هستند
رئیس پلیس فتا تهران با اشاره به بازداشت تعدادی از سرشبکه‌های قمار و شرط‌بندی توسط این پلیس در یک سال گذشته، گفت: این افراد درصدد خارج کردن وجوهاتی از کشور بودند که این وجوهات را به چرخه بانکی کشور بازگرداندیم.
وی خاطرنشان کرد: شاید افرادی در رابطه با فعالیت در شبکه‌های قمار و شرط‌بندی اغفال شده باشند که در وهله نخست با هماهنگی دادستانی تهران، به تذکر به این افراد بسنده کردیم اما با افرادی که این کار، برایشان به عنوان یک شغل درآمده، دیگران را به این کار ترغیب کرده یا بستر جرم را فراهم می‌کنند، برخورد کردیم.
بیان اینکه با اشاره به برخورد پلیس فتا با افرادی که در فضای مجازی فرهنگ اوباش‌گری را اشاعه می‌دهند، گفت: در این رابطه بیش از 100 نفر را در سال جاری بازداشت کرده و در اختیار قانون قرار دادیم، مجموع دنبال‌کنندگان این افراد نیز بالغ بر 11 میلیون نفر بود.
این مقام انتظامی ادامه داد: برخی از مجرمان و شیادان سایبری با کلاهبرداری با عنوان فروش دارو در فضای مجازی، داروهای تاریخ مصرف‌گذشته،‌ نایاب و داروهایی که به هر حال ممکن است سلامتی مردم را به خطر اندازد، را به فروش می‌رساندند که با این افراد نیز برخورد لازم را انجام دادیم.
گودرزی با تأکید بر اینکه یکی از رسالتهای پلیس هوشمندسازی است، گفت: همکاران بنده به لحظه به روز می‌شوند.
به گفته رئیس پلیس فتا تهران، در سال جاری بالغ بر 85 درصد جرائم سایبری در این پلیس به نتیجه رسیده و به سرانجام رسیده‌اند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала