ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ایرلند به تعدادی دلقک نیاز دارد +عکس

© Fotolia / Igor Mojzesایرلند به تعدادی دلقک نیاز دارد +عکس
ایرلند به تعدادی دلقک نیاز دارد +عکس - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.10.2021
سیرک‌های ایرلند با کمبود دلقک مواجه شدند‌.
به گزارش اسپوتنیک، خبری مبنی بر کم شدن دلقک‌ها در ایرلند و گله‌مندی صاحبان چند سیرک‌ در خصوص کنار گذاشتن سیرک از زمان شروع کرونا توسط مردم، مورد توجه کاربران برخی سایت‌های خبری و فضای مجازی قرار گرفته است.

دیوید دافی یکی از صاحبان سیرک دافی از شهروندان شمال ایرلند خواسته تا توجه بیشتری به سیرک نشان بدهند. دافی در ادامه گفته که همه‌گیری کرونا باعث کمبود دلقک در ایرلند شده و با زیاد شدن اپیدمی، بسیاری از آن‌ها از ترس جانشان در همان روزهای اول تعطیلات کرونا در سال ۲۰۲۰ به کشور خود بازگشتند.

دیوید دافی معتقد است، یک دلقک خوب بسیار بسیار منعطف و مستقل در تصمیم گیری‌هاست، وی درباره وضعیت بازیگران و دلقک‌های سیرک خود بیان کرد، آن‌ها موفق شدند در کشورهای دیگر اروپایی که زودتر از تعطیلات رهایی یافتند کار پیدا کنند. این مدیر با انگیزه در حال حاضر ضمن برگزاری اجراهای آنلاین که با حضور دلقک‌های ماهر برگزار می‌کند در تلاش است تا بتواند با جذب دلقک‌های جدید تیم خود را برای اجرای حضوری گسترش دهد.

تعدادی از کاربران نوع مشکلات در ایران را با مشکلات در سایر کشورهای اروپایی مقایسه می‌کنند و درد سرزندگی آنان را ناچیز می‌خوانند، اما عده‌ای دیگر مشکلات ناشی از اپیدمی کرونا را برای همه می‌دانند. برخی دیگر می‌گویند، فرق ما با مردم اروپا این است که آن‌ها در فکر شاد کردن خودشان هستند اما ما ایرانیان عقیده داریم مراسم عزاداری حالمان را خوب می‌کند و برخی دیگر با لحنی کنایه آمیز می‌گویند اگر ایرلند کمبود دلقک دارد آن‌ها مایلند برای زندگی و کار به آنجا مهاجرت کنند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала